• Since our foundation in 1990, we have been providing complex strategic one-stop shop services.

  Read more >>
 • We rely on partners and a senior team as well as personal involvement of our founders with their own successful experience.

  Read more >>
 • As part of our individual approach, we implement customized and often exceptional solutions.

  Read more >>
 • Thanks to the global reach, our presence goes beyond the Czech and Slovak borders.

  Read more >>


Case studies | Surveys | Analyses
Publications | Articles | Interviews
Blogs | Strategies | Concepts | Projects

Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou s globálnym dosahom, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste (one-stop-shop consultancy) komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných politík.

Naše poradenské tímy sú aktívne v rámci globálnych partnerstiev a networkov, vďaka čomu dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Naše poradenské tímy sa usilujú o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Viac >>

Udalosti

JENEWEIN Chess Match 2008

Holdingová spoločnosť JENEWEIN GROUP sa ako nositeľ inovačných a pionierskych myšlienok rozhodla na Slovensku podporovať hru kráľov. Šach ako taký a šachovú filozofiu si totiž už dávnejšie zvolila za jeden zo základných pilierov a ústredných motívov firemnej identity. Z tohto dôvodu spoluorganizovala súťažné stretnutie šachových tímov slovenských a českých top manažérov a pod názvom JENEWEIN Chess Match chce vďaka novej tradícii sprostredkovať krásu a eleganciu šachovej hry verejnosti. Podujatie sa uskutočnilo 10. a 11. októbra v bratislavskom Art Hoteli William a Central Passage, kde zvádzali súboje organizátorom „vyzvaní“ slovenskí a českí vrcholoví manažéri. Latka prestížnej športovo-spoločenskej udalosti bola nastavená naozaj vysoko, nakoľko JENEWEIN GROUP na Slovensko okrem špičkových tímov pozvala legendu šachového neba - dvanásteho majstra sveta a ruského veľmajstra Anatolija Karpova, ktorý v piatok 10. októbra otvoril súťažné stretnutie top manažérov a zároveň v sobotu 11. októbra pred viac ako dvoma stovkami pozvaných hostí odohral exhibičný zápas so slovenským veľmajstrom Sergejom Movsesjanom.

JENEWEIN víta A. Karpova
Tlačová informácia 1...
Tlačová informácia 2...
Tlačová informácia 3...
Tlačová informácia 4...
Archív šachových partií...
Fotogaléria..
JENEWEIN CHESS MATCH v médiách >>>