• Since our foundation in 1990, we have been providing complex strategic one-stop shop services.

  Read more >>
 • We rely on partners and a senior team as well as personal involvement of our founders with their own successful experience.

  Read more >>
 • As part of our individual approach, we implement customized and often exceptional solutions.

  Read more >>
 • Thanks to the global reach, our presence goes beyond the Czech and Slovak borders.

  Read more >>


Case studies | Surveys | Analyses
Publications | Articles | Interviews
Blogs | Strategies | Concepts | Projects

Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou s globálnym dosahom, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste (one-stop-shop consultancy) komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných politík.

Naše poradenské tímy sú aktívne v rámci globálnych partnerstiev a networkov, vďaka čomu dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Naše poradenské tímy sa usilujú o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Viac >>

Udalosti

Firmy deťom. ĎAKUJEME!

Celkovo po piaty raz, avšak prvýkrát pod inovovaným hlavným mottom slovenský Amrop aktívne podporil ďalší ročník charitatívneho behu 21 km pre deti. Cieľom inovácie bolo osloviť ešte širšiu a početnejšiu cieľovú skupinu. Podstata úsilia, ktorému sa Amrop venuje v rámci dlhodobého partnerstva s Linkou detskej istoty, však zostala rovnaká – pod hlavičkou Firmy deťom. ĎAKUJEME! sme od začiatku leta aktívne oslovovali firmy pôsobiace na Slovensku, aby sme ich majiteľov, vrcholových manažérov, personálnych riaditeľov a všetkých zamestnancov spojili a nadchli pre dobrú vec. Aj vďaka nám sa v nedeľu 7. septembra na bratislavskej Partizánskej lúke na štart jednotlivých behov (21 km, 7 km, 3 km a Rodinný beh) postavilo opäť viac bežcov ako vlani – tento rok sme prekonali hranicu dvesto štartujúcich. V súťaži firemných tímov, do ktorej Amrop venoval hlavnú cenu, sme s podporou Jenewein Alumni obsadili štvrté miesto (spolu sme zabehli 113 km pre deti). Prirátať k nim treba zastúpenie v Rodinnom behu (získali sme nevypísanú odmenu za najmladšieho účastníka) a príjemnú atmosféru, takže bodkou za niekoľkotýždňovým úsilím a dobrovoľníckymi aktivitami organizovanými v prospech Linky detskej istoty bol aj príjemný firemný teambuilding.

Pozvánka...
Amrop iniciatíva...
Tlačová správa...
Partneri...
Viac informácií a výsledky...
Fotogaléria...
Facebook...