• Since our foundation in 1990, we have been providing complex strategic one-stop shop services.

  Read more >>
 • We rely on partners and a senior team as well as personal involvement of our founders with their own successful experience.

  Read more >>
 • As part of our individual approach, we implement customized and often exceptional solutions.

  Read more >>
 • Thanks to the global reach, our presence goes beyond the Czech and Slovak borders.

  Read more >>


Case studies | Surveys | Analyses
Publications | Articles | Interviews
Blogs | Strategies | Concepts | Projects

Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou s globálnym dosahom, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste (one-stop-shop consultancy) komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných politík.

Naše poradenské tímy sú aktívne v rámci globálnych partnerstiev a networkov, vďaka čomu dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Naše poradenské tímy sa usilujú o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Viac >>

Udalosti

Firmy deťom. ĎAKUJEME!

V nedeľu 6. septembra 2015 sme opäť bežali deťom na pomoc. Slovenský Amrop totiž prostredníctvom tradičnej iniciatívy Firmy deťom. ĎAKUJEME! pre Linku detskej istoty, n. o., aktívne podporuje jedno z jej nosných podujatí – beh 21 km pre deti. Už po šiesty raz sme počas celého leta aktívne oslovovali partnerov, klientov a širokú verejnosť, aby sme ich spojili pre dobrú vec. Okrem skvelého pocitu z vydareného podujatia a predovšetkým z podpory Linky detskej istoty sme pyšní aj na naše víťazstvá: členovia tímu Amropu získali dve prvé miesta v behu na 7 km – v kategórii muži i juniori, dve prvenstvá máme aj v behu na 3 km (ženy i juniori). V súťaži tímov, ktorej víťazovi Amrop venoval bohatý darčekový kôš, sme obsadili druhé miesto, pričom náš tím bol najpočetnejší. Cieľ (stanovený v roku osláv nášho 25. výročia – spolu zabehnúť 125 km) sme prekonali – spolu sme zabehli 146 km. Okrem toho sme sa dobrovoľníckymi aktivitami zapojili aj do organizácie podujatia. Beh 21 km pre deti má totiž športový, spoločensko-rodinný, no najmä charitatívny rozmer – všetky peniaze získané zo štartovného alebo z darov budú priamo použité na činnosť Linky detskej istoty.

Pozvánka...
Videopozvánka...
Amrop iniciatíva...
Bežecké propozície...
Partneri...
Viac informácií a výsledky...
Fotogaléria...