• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

Jenewein Group partnerom koncertu M. Gombitovej

Jedinečná osobnosť slovenskej populárnej hudby, speváčka a skladateľka Marika Gombitová oslávila v septembri okrúhle životné jubileum. Pri tejto príležitosti sa 12. októbra 2016 na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave (vyše 10 000 lístkov bolo vypredaných do posledného miesta) uskutočnil slávnostný galakoncert Marika Gombitová a priatelia, na ktorom vystúpila elita českej a slovenskej hudobnej scény, aby ako gratulanti zaspievali vybranú pieseň z Marikinho repertoáru. Medzi účinkujúcimi zvučných mien nechýbali Marikini bývalí kolegovia či umelci blízki jej srdcu z Česka i zo Slovenska. Na koncerte zazneli skladby, ktoré vznikli počas Marikinej úspešnej 40-ročnej kariéry a právom patria do zlatého fondu slovenskej populárnej hudby. V podaní Pavla Hammela, Jitky Zelenkovej, Martina Chodúra, Beáty Dubasovej, No Name, Petra Nagya, Márie Čírovej, Josefa Laufera, IMT Smile, Heleny Vondráčkovej, Kandráčovcov a Lucie Bílej a za sprievodu skvelej kapely a symfonickej skupiny zazneli v neopakovateľnej podobe a atmosfére. Vrcholom koncertu bolo vystúpenie Mariky, ktorá zaspievala päť piesní z jej bohatého repertoáru. Záver patril duetu s Miroslavom Žbirkom a bodkou za koncertom bola pieseň Úsmev – tá pred nadšeným publikom za neutíchajúceho potlesku odznela tak, ako ju Marika Gombitová s Jankom Lehotským a Mekym Žbirkom na spoločnom pódiu naposledy zaspievali v roku 1980. Súčasťou programu bolo aj predstavenie prvého autorizovaného životopisu Mariky Gombitovej s názvom Úlomky spomienok. Jenewein Group sa stala jedným z partnerov tejto veľkolepej udalosti, pričom podpora pri organizácii koncertu je darčekom pre kráľovnú slovenskej popmusic a prejavom uznania voči jej tvorbe a jedinečnosti.

Plagát...
Plagát – partneri...
Videopozvánka 1...
Videopozvánka 2...
Videopozvánka 3...
Radio spot...
Marika Gombitová o príprave narodeninového koncertu...
Viac na marikagombitovaofficial.com...
Fotogaléria...
Koncert Marika a priatelia v médiách >>>