• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

Jaguar Land Rover Final Challenge 2016

Jedným z troch hlavných partnerov záverečného golfového turnaja organizovaného v rámci golfových túr Jaguar Golf Tour 2016 a Land Rover Golf Tour 2016 sa stala aj poradenská spoločnosť Amrop, súčasť Jenewein Group. Turnaj sa pod názvom JAGUAR LAND ROVER FINAL CHALLENGE 2016 uskutočnil 6. októbra 2016 na ihrisku Heritage Course v exkluzívnom Penati Golf Resort v Senici, ktoré patrí do prvej stovky najlepších golfových ihrísk v Európe. V predvečer golfového turnaja sa hráči a ďalší pozvaní hostia stretli na Opening party v hoteli Sv. Ľudmila v Skalici, kde si o. i. mohli vyskúšať najnovšie modely automobilov značky Jaguar a medzi prvými byť svedkami slávnostného odhalenia nového modelu Land Rover Discovery. Celkovým víťazom turnaja sa stal Daniele Massaro, talianska futbalová hviezda – člen víťazného tímu FIFA World Cup v roku 1982. Účastníkom turnaja bola aj golfová legenda – historicky najúspešnejší taliansky profesionálny hráč a účastník súťaže Ryder Cup Constantino Rocca, ktorý sa do hry zapojil spolu s desiatkami hráčov – zástupcov top spoločností pôsobiacich na slovenskom trhu.

Fotogaléria...