• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

Jenewein Group získala Pečať finančnej stability

Spoločnosť Jenewein Group Národné informačné stredisko Slovenskej republiky vyhodnotilo ako „finančne stabilný podnik v segmente malých a stredných podnikov“ za rok 2015. Na základe tohto hodnotenia Jenewein Group v hodnotiacom informačnom systéme získala Pečať finančnej stability. Skutočnosť, že v roku 2015 túto pečať zo 110 336 hodnotených komerčných subjektov získalo len 4,4 percenta, je potvrdením výnimočnej kvality a zdravej finančnej kondície Jenewein Group a jej prestížneho postavenia medzi malými a stredne veľkými podnikmi pôsobiacimi na slovenskom trhu.

Certifikát NIS SR pre Jenewein Group...