• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

BREXIT – Čo je v hre pre Slovensko?

S cieľom naštartovať verejnú diskusiu o možných dopadoch brexitu na slovenské hospodárstvo a vzájomnú obchodnú výmenu zorganizovala poradenská spoločnosť Fipra Slovakia diskusné fórum s názvom BREXIT – Čo je v hre pre Slovensko?. Uskutočnilo sa 30. novembra 2017 v hoteli Mercure v Bratislave. Fórum určené pre zástupcov súkromného sektora a hospodárskych expertov otvoril Peter-Carlo Lehrell, riaditeľ expertného tímu na brexit z bruselskej poradenskej spoločnosti Fipra International, ku ktorému sa ako hosť v hlavnej časti diskusie pripojil Andrew Garth, veľvyslanec Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska na Slovensku.

Pozvánka...
Tlačová informácia...