• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Partnerstvá

Počas #GivingTuesday sme štedrí najmä k talentom

Keďže jediná vec, ktorá dokáže roztancovať kapitál, je talent, aj počas #GivingTuesday – celosvetového sviatku štedrosti, dávania a dobrovoľnosti, sa slovenský Amrop rozhodol zamerať najmä na mladých ľudí. Práve v tento deň – 28. novembra 2017 – konzultantka Lucia Nacíková venuje študentom Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave Simulátor pracovných pohovorov – špeciálne vytvorený tréning zameraný na úspešné zvládnutie pohovoru a získanie zamestnania. Sériu pohovorov bude viesť v rámci projektu Podpora zamestnávania mladých ľudí, za ktorým stojí Nezisková organizácia EPIC. Amrop ako spoločensky zodpovedná firma tento projekt dlhodobo podporuje, aby pomohol mladým ľuďom pri budovaní kariéry a objavil medzi nimi talenty schopné zaujať potenciálnych zamestnávateľov pri obsadzovaní aktuálnych i budúcich pozícií. Amrop #GivingTuesday využije aj na darovanie expertného kariérneho poradenstva manažérom z rôznych oblastí, ktorí stoja na kariérnom rázcestí alebo potrebujú poradiť. Túto časť nášho darcovstva koordinuje Ladislava Molnárová, partnerka pre oblasť strategického získavania talentov. Okrem toho sme sa rozhodli venovať dvadsať firemných mikín a šiltoviek deťom – klientom Linky detskej istoty, pričom zamestnancov celej Jenewein Group sme vyzvali, aby sa do tejto aktivity individuálne zapojili finančným príspevkom alebo iným darom.