• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Partnerstvá

Amrop a CapaCV partnerom Beánie ekonómov

Beánie sú dôležitou súčasťou každej cesty za vysokoškolským titulom. A inak tomu nie je ani u bratislavských ekonómov. Unikátne spojenie fakúlt Ekonomickej univerzity v Bratislave oprávňuje predpokladať, že je najväčšou beániou na Slovensku vôbec. Pre študentov, absolventov a priaznivcov Obchodnej fakulty, Národohospodárskej fakulty, Fakulty medzinárodných vzťahov, Fakulty podnikového manažmentu a Fakulty aplikovaných jazykov bol aj tento rok pripravený večer plný zábavy. V utorok 16. októbra 2018 sa bratislavská Refinery Gallery premenila na koncertnú sálu, v ktorej vystúpil aj Ego, Horkýže Slíže, DJ EKG, FS Ekonóm či The Carmines. Amrop sa stal partnerom podujatia, pričom našu radosť z tohto spojenia umocňuje skutočnosť, že v čase, keď Amrop začal svoje pôsobenie na Slovensku, väčšina účastníkov tohtoročnej Beánie ekonómov ešte nebola na svete. O to viac vieme mladým talentom a lídrom povedať. :)

Plagát...
Video...