JENEWEIN GROUP


››› O nás

››› Udalosti

››› My v médiách

››› Články & štúdie
Executive Search   –   Management Consulting   –   Government Relations


JeneweinQuarterlyNEWSletter    Číslo 1, leto 2011

Martin Krekáč - profil
EDITORIAL
Pravidlá, ktoré platili ešte nedávno, sú minulosťou ›››

Vyše 20 rokov je na slovenskom poradenskom trhu prítomná značka Jenewein. Tzv. ďalší krížik na chrbte býva dôvodom na bilancovanie. Platí to aj v prípade globálnych poradenských značiek Amrop – Jenewein – Fipra? Odpovedá Martin Krekáč, vedúci partner Jenewein Group, ktorá ich na Slovensku zastrešuje.
Fotogaléria QR & TAG kód
Amrop Slovakia
KNOW HOW
Koniec príkazov? Prichádza revolúcia v manažmente ›››

Kým nespoznáme, čo sa deje v ľudskom mozgu v rôznych situáciách a ako ľudský mozog a myseľ vlastne fungujú, nemôžu si byť manažéri istí tým, čo funguje pri snahe dosiahnuť zlepšenie vlastnej výkonnosti a výkonnosti celých organizácií. Prečítajte si viac o aplikácii nových zistení neurovedy v manažérskej práci.
QR & TAG kód
Rozdiel medzi lobingom na národnej úrovni v krajinách strednej Európy a v Bruseli je taký, že funkcionári únie sú oveľa ochotnejší sadnúť si s lobistom za stôl na rokovanie. Chcete poznať ďalšie zaujímavé informácie a praktiky?

Fipra Slovakia OPINIONS
Slovo „lobista“ je vnímané pejoratívne asi všade, tvrdí lobista ›››
QR & TAG kód
Vo formáte PDF / 1 MB
EVENT
Pridajte sa k nám! ›››

Amrop Slovakia v rámci dlhodobého partnerstva s Linkou detskej istoty aktívne podporuje charitatívny beh 21 km pre deti. Pre dobrú vec spája širokú "human resources komunitu", aby sa do behu pod logom HR deťom. ĎAKUJEME! zapojilo čo najviac aktívnych účastníkov. ›››

SÚŤAŽ: Pripojte sa k iniciatíve HR deťom. ĎAKUJEME! alebo podporte sumou minimálne 30 € aspoň jedného bežca a hrajte o možnosť získať bonus v celkovej hodnote 3 000 €. Touto sumou sa bude Amrop Slovakia podieľať na finančných nákladoch vynaložených na spoločný projekt/poradenské riešenie v oblasti ľudského kapitálu zrealizovaný v roku 2011. ›››
QR & TAG kód
Partneri poradenskej spoločnosti Amrop Rafal Andrzejewski a Henk Slabbinck, ktorí vedú špecializovanú Amrop Financial Services Practice, sa rozprávali s najvyšším predstaviteľom KBC Group Janom Vanhevelom.

INTERVIEW / STUDIES
KBC: Focused on Growth ›››
QR & TAG kód
Copyright © 2011 Jenewein Group.
All rights reserved. Jenewein is a registered trademark of Jenewein Group, s.r.o.

Ak si neželáte odoberať JeneweinQuarterlyNEWSletter e-mailom, kliknite sem.
Viac informácií: www.jeneweingroup.com/newsletter