Naša nová adresa
v Prahe
PRESŤAHOVALI SME SA NA VORŠILSKÚ 10
Vážení obchodní partneri a priatelia,

s hrdosťou vám oznamujeme našu novú adresu. V Prahe sa Jenewein Group presťahovala z Jáchymovej 2 na adresu
Voršilská 10, 110 00 Praha 1


Ako česko-slovenská poradenská skupina s takmer 30-ročnou históriou, v ktorej sa spája zmysel pre tradíciu s nadšením pre najnovšie inovácie, máme obrovskú radosť, no zároveň cítime rešpekt pred naším novým pôsobiskom. Deymův palác (alebo tiež dům Čabelických ze Soutic či Schwarzenberský palác) je nielen kultúrnou pamiatkou, ale predovšetkým miestom, v ktorom sa písali dejiny a vznikali originálne myšlienky. V miestnostiach, do ktorých sme prišli, pôsobil náš prvý porevolučný československý prezident Václav Havel. Ako prémiová česko-slovenská poradenská skupina máme túžbu pokračovať v tejto nastavenej línii.
Jenewein Group sa na začiatku tohto roka stala členom prestížneho People Management Forum a partnerom jeho výročnej konferencie HR Know How, ktorá sa uskutoční 9. apríla v Prahe.
Tohtoročnou nosnou témou podujatia je Engagement a výkonnosť v digitálnej ére. Pozývame vás, príďte sa inšpirovať a vychutnať si deň plný nových informácií a príjemných stretnutí. Viac informácií o konferencii a prihlášku nájdete tu.
Ak sa o nás chcete dozvedieť viac, našu firemnú publikáciu nájdete tu.

Na novej adrese sme od 29. marca 2019. Prosíme vás, aby ste túto zmenu zaznamenali vo Vašej evidencii a ďalšiu korešpondenciu po tomto termíne vystavovali s uvedením nášho nového sídla, resp. novej poštovej adresy. Ostatné údaje (obchodné meno, IČO, DIČ, bankové spojenie, telefónne čísla) zostávajú nezmenené.
Tešíme sa na stretnutia s vami na konferencii PMF alebo na Voršilskej 10. Pozývame vás na návštevu, radi vás privítame v priestoroch, ktoré sú dôležité pre minulosť i budúcnosť.
Za Jenewein tím
Martin Krekáč
Founding Partner & Chairman
Miroslav Jankovič
Senior Client Partner & Board Member


Jenewein Group, s. r. o.
Voršilská 10
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 703 868 888
prague@jeneweingroup.com

slovakia@jg.com
Jenewein Group, s. r. o.
Štefanovičova 12
811 04 Bratislava
Slovenská republika
+421 2 5443 6001
bratislava@jeneweingroup.com
www.jeneweingroup.com
Jenewein is a registered trademark of Jenewein Group, s. r. o.