NAŠE NOVÁ ADRESA
Přestěhovali jsme se
na Voršilskou 10
Vážení obchodní partneři a přátelé,

s hrdostí vám oznamujeme
naši novou adresu. Společnost
Jenewein Group se v Praze přestěhovala z Jáchymové 2
na adresu
Voršilská 10, 110 00 Praha 1

Jako poradenská skupina, v níž se spojuje smysl pro tradici s nadšením pro nejnovější inovace, máme obrovskou radost, ale zároveň cítíme respekt před naším novým působištěm. Deymovský palác (nebo také dům Čabelických ze Soutic či Schwarzenberský palác) je nejen kulturní památkou, ale především místem, ve kterém se psaly dějiny a vznikaly originální myšlenky. V místnostech, do nichž jsme přišli, působil náš první porevoluční československý prezident Václav Havel. Jako prémiová česko-slovenská poradenská skupina máme touhu pokračovat v této nastavené linii.
Pro ty, kteří nás ještě podrobně neznají, si zároveň dovolujeme připojit krátké představení.
Jsme poradenskou skupinou, která hrdě a úspěšně realizuje strategickou vizi tak, jak ji nastartoval náš zakladatel Dr. Jean-François Jenewein.
Prostřednictvím kanceláří v Praze a Bratislavě
a mezinárodní přítomností v Bruselu a Londýně
dokážeme držet prst na pulsu nejnovějšího vývoje.
V kombinaci s inovativními přístupy nabízíme osvědčené řešení ve středoevropském regionu i mimo něj.

Od roku 1990 jsme postupně získali pověst respektovaného partnera poskytujícího na výsledek orientované řešení a strategie ve všech klíčových oblastech.

V rámci naší dlouholeté zkušenosti v Executive Search & Leadership Consulting se specializujeme na identifikaci, přilákání a rozvoj lídrů, jejichž dovednosti a zkušenosti předurčují úspěch, kteří jsou schopni definovat a rozvíjet firemní strategii a kteří se snadno dokáží přizpůsobit organizační struktuře a firemní kultuře.

V období neustále se měnícího podnikatelského prostředí v rámci oblastí Strategic Management Consulting a Public Affairs & Government Relations našim partnerům a klientům v soukromém a ve veřejném sektoru poskytujeme inovativní a na míru šité řešení, která překonávají jejich očekávání a přinášejí odpovědi na současné i budoucí výzvy.

Pokud se o nás chcete dozvědět ještě více, naši firemní publikaci
naleznete zde.

Na nové adrese jsme od 29. března 2019. Prosíme vás, abyste tuto změnu zaznamenali ve vaší evidenci a další korespondenci po tomto termínu vystavovali s uvedením našeho nového sídla, resp. nové poštovní adresy. Ostatní údaje (obchodní jméno, IČ, DIČ, bankovní spojení, telefonní čísla) zůstávají nezměněny.
Těšíme se na setkání s vámi na společných akcích nebo na Voršilské 10. Zveme vás na návštěvu, rádi vás přivítáme v prostorách, které jsou důležité pro minulost i budoucnost.
Za Jenewein tím
Miroslav Jankovič
Senior Client Partner & Board Member
Jenewein Group, s. r. o.
Voršilská 10
110 00 Praha 1
Czech Republic
+420 703 868 888
prague@jeneweingroup.com
www.jeneweingroup.com
Jenewein is a registered trademark of Jenewein Group, s. r. o.