Amrop iniciatíva - HR deťom. ĎAKUJEME!


Pod spoločným logom HR deťom. ĎAKUJEME! pobežíme deťom na pomoc.
Každý náš krok dá dieťaťu v núdzi pocit bezpečia, každé euro, ktoré spolu
získame, darujeme Linke detskej istoty, ktorá deťom pomáha už 15 rokov.


    hrdetom@amrop.sk     www.21kmpredeti.ldi.sk     www.amrop.sk

Poradenská spoločnosť Amrop Slovakia, člen Jenewein Group, opäť oslovuje širokú komunitu z oblasti ľudských zdrojov a spája ju pre dobrú vec. Na základe dlhoročnej spolupráce s Linkou detskej istoty pri SV UNICEF podporuje jednu z jej nosných charitatívnych akcií – beh 21 km pre deti.

Ide o bežecké podujatie, na ktorom sa môže zúčastniť každý vrátane menej trénovaných bežcov či rodinných príslušníkov. Hlavným behom podujatia, ktorého 3. ročník sa uskutoční 11. septembra 2011, je polmaratón (21 km) s účasťou limitovanou vekom nad 18 rokov. Beží sa aj na tratiach s dĺžkou 7 km a 3 km – tie sú otvorené pre všetkých. Štvrtou kategóriou s nulovým štartovným je Rodinný beh určený pre rodičov a deti.

Nosnou myšlienkou iniciatívy Amropu je snaha pomôcť – všetky finančné prostriedky získané zo štartovného venujeme Linke detskej istoty, ktorá už pätnásť rokov pomáha deťom v núdzi a funguje vďaka štedrosti a podpore darcov. Pre firemné kolektívy a rodiny ide o vynikajúcu príležitosť na príjemné strávenie septembrovej nedele. Trochu športu, kus zábavy, príjemná neformálna atmosféra dotvorená aktívnou účasťou mnohých osobností športového i spoločenského života a vedomie, že každý krok dá deťom v núdzi pocit bezpečia, sú azda dostatočným lákadlom.

Takže: Presvedčte sami seba i vašich kolegov, priateľov a príbuzných. Pridajte sa k nám alebo podporte iného bežca. Pobežíme pod spoločným logom HR deťom. ĎAKUJEME!.
Bežecké propozície ››› Prihláška ››› Napíšte nám ›››
Amrop Slovakia, člen Jenewein Group
Štefanovičova 12
811 04 Bratislava, Slovak Republic
(+421-2) 5443 6001-4
www.amrop.sk   www.jeneweingroup.com

Linku detskej istoty môžete podporiť aj zaslaním prázdnej SMS správy na číslo 850 zo sietí všetkých mobilných operátorov na Slovensku
– Orange Slovensko, Slovak Telekom a Telefónica Slovakia, v hodnote 1 €.
Operátori si za jej poslanie neúčtujú nijaké ďalšie poplatky.


GPS súradnice: 
48.177444, 17.073854
GPS

INFO
http://www.jeneweingroup.com/dokumenty/partnership/ldi_amrop_iniciativa_2011.php
URL – leták
http://www.jeneweingroup.com/images/others/mapka_trate_2011.jpg
URL – mapka trate