Amrop iniciatíva - HR deťom. ĎAKUJEME!


Pod spoločným logom HR deťom. ĎAKUJEME! pobežíme deťom na pomoc.
Každý náš krok dá dieťaťu v núdzi pocit bezpečia, každé euro, ktoré spolu
získame, darujeme Linke detskej istoty, ktorá deťom pomáha už 16 rokov.


    hrdetom@amrop.sk     www.amrop.sk     www.21kmpredeti.ldi.sk

Po pozitívnych skúsenostiach z uplynulých ročníkov poradenská spoločnosť Amrop Slovakia, člen Jenewein Group, opäť oslovuje širokú komunitu z oblasti ľudských zdrojov a spája ju pre dobrú vec. Na základe dlhoročného partnerstva s Linkou detskej istoty pri UNICEF aj tento rok podporujeme jednu z jej nosných charitatívnych akcií – beh 21 km pre deti. Uskutoční sa 9. septembra na Partizánskej lúke v Bratislave.

Hoci ide o bežecké podujatie, zúčastniť sa na ňom môžu aj menej trénovaní bežci a firemné kolektívy. Hlavným behom je tradične polmaratón s účasťou limitovanou vekom nad 18 rokov. Pobeží sa však aj na tratiach s dĺžkou 7 km a 3 km – tie sú otvorené pre všetkých. Štvrtou kategóriou s nulovým štartovným je rozprávkový Rodinný beh určený pre rodičov a deti.

Hlavnou myšlienkou iniciatívy Amropu je charitatívny rozmer – všetky financie získané zo štartovného putujú na účet Linky detskej istoty, ktorá pomáha deťom a rodinám v núdzi a funguje vďaka štedrosti darcov. Pre jednotlivcov, rodiny a malé i veľké firmy je beh 21 km pre deti skvelou príležitosťou na príjemné strávenie jednej z posledných letných nedieľ. Účasť prisľúbili viaceré známe tváre zo sveta športu, kultúry i politiky.

Vlani bežalo 166 bežcov, ktorí spolu zabehli 1 640 km a nazbierali 11 163 eur, čo bolo takmer dvakrát viac ako v roku 2010. Prekonáme nový rekord? Vyburcujte kolegov a zapojte sa do súťaže firiem o najviac zabehnutých kilometrov. Pridajte sa k nám alebo finančne podporte iného bežca tak, že mu prispejete na štartovné. Pobežíme pod spoločným logom HR deťom. ĎAKUJEME!.
Bežecké propozície ››› Prihláška ››› Napíšte nám ›››
Amrop Slovakia, člen Jenewein Group
Štefanovičova 12
811 04 Bratislava, Slovak Republic
(+421-2) 5443 6001-4
www.amrop.sk   www.jeneweingroup.com

Facebook      –      LinkedIn      –      Twitter
Linku detskej istoty môžete podporiť aj zaslaním prázdnej SMS správy na číslo 850 zo sietí všetkých mobilných operátorov na Slovensku
– Orange Slovensko, Slovak Telekom a Telefónica Slovakia, v hodnote 1 €.
Operátori si za jej poslanie neúčtujú nijaké ďalšie poplatky.


GPS súradnice: 
48.177444, 17.073854
GPS

INFO
http://www.jeneweingroup.com/dokumenty/partnership/ldi_amrop_iniciativa_2012.php
URL – leták
http://www.jeneweingroup.com/images/others/mapka_trate_2012.jpg
URL – mapka trate