• Líderské postavenie

  Od založenia v roku 1990 poskytujeme komplexné strategické služby na jednom mieste (one-stop shop).

  Viac >>
 • Tradícia a skúsenosť

  Opierame sa o partnerov a seniorný tím a priame zapojenie zakladateľov s vlastnou úspešnou skúsenosťou.

  Viac >>
 • Prinášame inovácie

  V rámci nášho individuálneho prístupu realizujeme na mieru šité a často nevšedné riešenia.

  Viac >>
 • Medzinárodné riešenia

  Vďaka medzinárodnému networku naše pôsobenie presahuje české a slovenské hranice.

  Viac >>
Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných záležitostí.

Prostredníctvom našich kancelárií v Prahe a Bratislave a medzinárodného networku dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Náš tím partnerov a seniorných konzultantov sa usiluje o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Aktuálne voľné pozície

Prostredníctvom vybraných pracovných pozícií, ktoré sú súčasťou našich aktuálnych poradenských riešení, vám ponúkame nové kariérne príležitosti a výzvy. Reštartujte alebo naštartujte vašu kariéru, využite váš talent a potenciál a naplňte vaše ambície. Ak vás zaujala niektorá z ponúk, ktoré nenájdete nikde inde, pošlite nám motivačný list a CV v slovenskom, českom a/alebo anglickom jazyku na kontakty uvedené v našom originálnom nástroji – jenewein briefe.

Radi spoznáme vaše skúsenosti, predstavy a nadšenie. Naša česko-slovenské pôsobenie, medzinárodný dosah a viac ako tridsaťročná história sú zárukou, že k poskytnutým informáciám budeme pristupovať dôverne, individuálne a komplexne. Váš profil zaregistrujeme v našej databáze a ak neuspejete v aktuálnom vyhľadávaní a výbere, vždy budete v centre našej pozornosti pri budúcich projektoch.

Voľné manažérske pozície na Jooble...