• Líderské postavenie

  Jenewein Group od založenia v roku 1990 poskytuje komplexné služby najvyššej úrovne.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group ponúka komfort prostredníctvom jednej česko-slovenskej skupiny.

  Viac >>
 • Inovatívny prístup

  Jenewein Group nepozná limity a snaží sa vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Medzinárodný dosah

  Jenewein Group vďaka medzinárodnému zázemiu presahuje české a slovenské hranice.

  Viac >>
Sme prémiovou česko-slovenskou Strategic Management Consulting poradenskou skupinou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní ich vízie.

Na Slovensku sme integrujúcou platformou pre poskytovanie poradenských riešení zameraných na Executive Search & Leadership Consulting a Public Affairs & Government Relations. Naša pražská kancelária je hlavným kontaktným miestom pre českých a zahraničných klientov na realizáciu česko-slovenských projektov.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Náš tím partnerov a seniorných konzultantov sa usiluje o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Aktuálne voľné pozície

Prostredníctvom vybraných pracovných pozícií, ktoré sú súčasťou našich aktuálnych poradenských riešení, vám ponúkame nové kariérne príležitosti a výzvy. Reštartujte alebo naštartujte vašu kariéru, využite váš talent a potenciál a naplňte vaše ambície. Ak vás zaujala niektorá z ponúk, ktoré nenájdete nikde inde, pošlite nám motivačný list a CV v slovenskom, českom a/alebo anglickom jazyku na kontakty uvedené v našom originálnom nástroji – jenewein briefe.

Radi spoznáme vaše skúsenosti, predstavy a nadšenie. Naša česko-slovenské pôsobenie, medzinárodný dosah a takmer tridsaťročná história sú zárukou, že k poskytnutým informáciám budeme pristupovať dôverne, individuálne a komplexne. Váš profil zaregistrujeme v našej databáze a ak neuspejete v aktuálnom vyhľadávaní a výbere, vždy budete v centre našej pozornosti pri budúcich projektoch.