Jenewein

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

Good Idea Slovakia

Jenewein Group sa spolu so spoločnosťou Amrop Slovakia, ktorá je súčasťou jej portfólia, pripojila ku konceptu a k implementácii „značky Slovensko“ s nosným sloganom Good Idea Slovakia. Ako spoločnosť, ktorá stavia na schopnosti inovovať a na schopnosti inovácie správne zavádzať najprv vo vlastnej spoločnosti a neskôr aj u klientov, ktorí následne preberú štafetu a tento princíp využívajú ďalej, sa chceme podieľať a pomôcť pri prezentovaní Slovenska ako miesta, kde sa rodia dobré nápady a idey. Aj my našu krajinu vnímame ako „dobrý nápad“ nielen ako turistickú, ale aj investičnú destináciu, ako zdroj zaujímavého exportu či ako liaheň zaujímavej kultúry a inovatívneho myslenia.

Viac informácií...
Video spot...