• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

JeneweinQuarterlyNEWSletter

Jenewein Group má vyše dvadsaťpäťročné skúsenosti s realizáciou poradenských riešení. Spoločnosti Amrop Slovakia a Fipra Slovakia sú pevnou súčasťou renomovaných globálnych organizácií, takže disponujú relevantnými zdrojmi, využívajú kvalitné know-how a sledujú najnovšie trendy a inovácie. V záujme napĺňania očakávaní klientov sme implementovali efektívny spôsob správy skupiny s cieľom zlepšovať nielen vlastnú výkonnosť a efektivitu. V súlade s tým rešpektujeme najvyššie etické princípy a dodržiavame štandardy kvality, pričom zároveň nezabúdame, že sme súčasťou spoločnosti a máme zodpovednosť aj voči okoliu.

V rámci spoločensky zodpovedného prístupu k podnikaniu ochotne zdieľame vlastné poznanie a skúsenosti a publikujeme články, štúdie a analýzy na rôzne témy, ktoré zaujímajú aj širšiu verejnosť. Otvorenosť, ústretovosť a takmer každodenná komunikácia s médiami sú ďalšími hodnotami, ktoré vyznávame. Ďalšou platformou na výmenu a zdieľanie informácií a praktických skúseností je náš JeneweinQuarterlyNEWSletter – vychádza štvrťročne a okrem šírenia poznatkov v rámci jednotlivých spoločností a ich okolí má ambíciu inšpirovať ostatných na využívanie nových príležitostí a dlhodobý úspech.


Ak si želáte bezplatne odoberať náš newsletter, zaregistrujte sa...

Najnovšie vydanie si pozrite tu...

Archív JeneweinQuarterlyNEWSletter... >>>

QR kód TAG kód
Ako používať QR kód?
Stiahnite si bezplatnú QR aplikáciu pre váš mobilný telefón a nasnímajte obrázok:
Android alebo iOS
Stiahnite si bezplatnú TAG aplikáciu pre váš mobilný telefón a nasnímajte obrázok:
Android alebo iOS