• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

Slovenský jazz má skutočnú cenu

Jenewein Group sa stala partnerom pravej jazzovej udalosti – slávnostného vyhlásenia 6. ročníka ankety o najlepší jazzový album vydaný v roku 2017 na Slovensku a odovzdávania cien Esprit. Slávnostná ceremónia bola registrovaným podujatím participujúcim na oslavách International Jazz Day. Spolu s ďalšími krajinami sveta tak v medzinárodný deň jazzu vzdalo hold tomuto žánru aj Slovensko. Program predstavil to najlepšie, čo na slovenskej scéne za posledný rok vzniklo – počas večera odohrali živé koncerty traja z nominovaných interpretov: Sisa Michalidesová, Ľuboš Šrámek & Nikolaj Nikitin a Ľubomír Gašpar. Ojedinelý jazzový večer bol okrem zhodnotenia predchádzajúceho roka príležitosťou na stretnutie milovníkov jazzu s komunitou hudobníkov. Teší nás, že sme do Divadla Aréna v Bratislave, kde sa 30. apríla 2018 uskutočnil, mohli pozvať aj našich priateľov a obchodných partnerov.

Pozvánka...
Plagát...
Fotogaléria...