• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Tlačové správy

Amrop rozšíril tím partnerov

20.11.2017

K trojici partnerov v spoločnosti Amrop Slovakia, ktorá je priekopníkom v oblasti poradenských služieb so zameraním na Executive Search a Leadership Consulting, pribudli ďalší dvaja. Martin Krekáč, Igor Šulík a Mario Fondati tak budú pri strategickom a operatívnom riadení spoločnosti podporení novými členmi najvyššieho vedenia – Ladislavou Molnárovou a Marekom Hradílkom.


Amrop s konceptom Strategic Talent Acquisition

14.9.2017

V rámci svojej inovatívnej stratégie poradenská spoločnosť Amrop, ktorá je priekopníkom v oblasti poradenských služieb so zameraním na ľudský kapitál, potvrdzuje úspešnosť konceptu Strategic Talent Acquisition. Podľa neho Amrop dáva ešte viac do popredia komplexnosť. Kým pri Executive Search riešeniach, kde je Amrop lídrom, klient presne definuje zadanie a následne konzultanti ponúkajú vhodných kandidátov, Amrop v koncepte Strategic Talent Acquisition aj priebežne ponúka správnych kandidátov na pozície budúcnosti.

Tlačová správa v médiách >>>Iniciatíva Firmy deťom. ĎAKUJEME! aj tento rok s heštegom #BeActive

21.8.2017

V druhú septembrovú nedeľu (10. septembra) bude slovenský Amrop opäť bežať deťom na pomoc. Už tradične aktívne podporuje jedno z hlavných charitatívnych podujatí Linky detskej istoty, n. o. – beh 21 km pre deti. Po ôsmy raz oslovuje partnerov, klientov a širokú verejnosť a spája ich pre dobrú vec. Aj tento rok sa iniciatíva Firmy deťom. ĎAKUJEME! stala súčasťou Európskeho týždňa športu.

Tlačová správa v médiách >>>Jednu z prvých manažérok šťastia na Slovensku má Jenewein Group

1.8.2017

Poznanie, že ľudia nie sú zdrojmi, ktoré možno nakúpiť, rešpektujeme nielen v poradenskej činnosti, ale aj pri vlastnom podnikaní. V rámci pripravovaných zmien a inovácií v poradenskom portfóliu i organizačnej štruktúre sme ako jedni z prvých na Slovensku vytvorili pozíciu Happiness Manager. Z interných zdrojov ju od augusta 2017 zastáva Kristína Panušková.


Strategic Talent Acquisition na konferencii New Visions in HR 2017

25.7.2017

Igor Šulík, Managing Leadership Partner v slovenskom Amrope, ako skúsený profesionál v oblasti strategického poradenstva pre nastavovanie a realizovanie programov v oblasti Talent Acquisition a Leadership Services prijal pozvanie a bude jedným z prednášateľov, ktorí v hlavnom programe vystúpia na konferencii New Visions in HR 2017.

Tlačová správa v médiách >>>Prvý titul Master Trainer pre i4 v Európe získal Slovák

29.6.2017

Po jarnom predstavení modelu i4 Neuroleader na slovenskom trhu poradenská spoločnosť Amrop, ktorá je súčasťou Jenewein Group, naďalej intenzívne rozvíja túto časť svojho portfólia, aby manažérom ešte lepšie pomáhala v profesijnom i osobnostnom raste. Pred pár dňami sa Amrop stal oficiálnym partnerom The About My Brain Institute a Igor Šulík ako jediný Európan získal titul Master Trainer pre model i4.

Tlačová správa v médiách >>>Májová HR pohoda pre všetkých so skratkou HR na vizitke

9.5.2017

V štýle After Work Party sa v posledný májový podvečer už po tretí raz rozbehne HR pohoda. Pozvanie Amropu, personálnoporadenskej spoločnosti, ktorá je organizátorom i hlavným hostiteľom, smeruje ku všetkým manažérom, špecialistom i odborným pracovníkom, ktorí sa profesijne pohybujú vo svete HR oddelení.

Tlačová správa v médiách >>>Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?

27.3.2017

Poradensko-analytický inštitút Európske partnerstvo pre verejné stratégie (EPPP) bol jedným z organizátorov unikátneho podujatia Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?. Vysoká účasť vyše 80 hostí potvrdila, že rozhodnutie nasmerovať jeho obsah smerom k záujemcom o podnikanie z radov širokej verejnosti, ktorí chcú využiť príležitosti internetu a on-line priestoru na naštartovanie svojho vlastného podnikania, bolo dobrou voľbou.

Tlačová správa v médiách >>>Meet the new chiefs: Ako sa darí korporátnym manažérom vo verejnom sektore?

13.3.2017

Amrop od svojho vzniku nielen neustále rozvíja vlastné portfólio služieb s dôrazom na hĺbku záberu, ale zároveň pozorne sleduje najnovšie trendy a inovácie a ochotne zdieľa vlastné poznanie a skúsenosti s okolím. V týchto dňoch pripravuje v poradí tretie stretnutie zo série Meet the new chiefs.

Tlačová správa v médiách >>>Svet biznisu sa mení čoraz väčšmi. Čo s tým?

11.3.2017

Tohtoročný 11. marec sa po devätnásty raz stal Európskym dňom mozgu. Týždeň od nasledujúceho pondelka zase vyhlásili za tzv. Brain Awareness Week. Zaoberať sa mozgom, jeho fungovaním a najmä snahou maximálne využiť neraz hlboko skrytý a nepoznaný potenciál, je však nielen aktuálnou, ale vzhľadom na neustále sa meniaci svet aj dôležitou témou.

Tlačová správa v médiách >>>