• Líderské postavenie

  Jenewein Group od založenia v roku 1990 poskytuje komplexné služby najvyššej úrovne.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group ponúka komfort prostredníctvom jednej česko-slovenskej skupiny.

  Viac >>
 • Inovatívny prístup

  Jenewein Group nepozná limity a snaží sa vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Medzinárodný dosah

  Jenewein Group vďaka medzinárodnému zázemiu presahuje české a slovenské hranice.

  Viac >>
Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou, ktorá hrdo a úspešne realizuje strategickú víziu tak, ako ju naštartoval náš zakladateľ Dr. Jean-François Jenewein. Od roku 1990 sme postupne získali povesť rešpektovaného partnera poskytujúceho na výsledok orientované riešenia a stratégie vo všetkých kľúčových oblastiach.

Prostredníctvom našich kancelárií v Prahe a Bratislave a medzinárodnej prítomnosti v Bruseli a Londýne dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Náš tím partnerov a seniorných konzultantov sa usiluje o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Vytvorte si digitálne CV

Jednou z našich hlavných predností je inovatívny prístup – v našom pôsobení nepoznáme limity a snažíme sa vyhovieť akýmkoľvek výzvam. Rozumieme digitálnym prístupom, podporujeme ich rozvoj a snažíme sa ich využívať v praxi. Aj preto odporúčame jedinečný startup – prvý digitálny životopis CapaCV, vďaka ktorému môžete aj vy, naši kandidáti prezentovať svoje schopnosti, vášeň i emócie. Táto voľba výrazne uľahčí možnosť spoznania vášho talentu a potenciálu hneď na začiatku výberového procesu.

Ak sa chcete o pracovnú pozíciu uchádzať inak ako len na základe opísaných vedomostí a skúseností, využite možnosť digitálnej prezentácie a pritiahnite našu pozornosť pomocou technológií 21. storočia.

CapaCV...