• Líderské postavenie

  Jenewein Group od založenia v roku 1990 poskytuje komplexné služby najvyššej úrovne.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group ponúka komfort prostredníctvom jednej česko-slovenskej skupiny.

  Viac >>
 • Inovatívny prístup

  Jenewein Group nepozná limity a snaží sa vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Medzinárodný dosah

  Jenewein Group vďaka medzinárodnému zázemiu presahuje české a slovenské hranice.

  Viac >>
Sme prémiovou česko-slovenskou Strategic Management Consulting poradenskou skupinou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní ich vízie.

Na Slovensku sme integrujúcou platformou pre poskytovanie poradenských riešení zameraných na Executive Search & Leadership Consulting a Public Affairs & Government Relations. Naša pražská kancelária je hlavným kontaktným miestom pre českých a zahraničných klientov na realizáciu česko-slovenských projektov.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Náš tím partnerov a seniorných konzultantov sa usiluje o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Vytvorte si digitálne CV

Jednou z našich hlavných predností je inovatívny prístup – v našom pôsobení nepoznáme limity a snažíme sa vyhovieť akýmkoľvek výzvam. Rozumieme digitálnym prístupom, podporujeme ich rozvoj a snažíme sa ich využívať v praxi. Aj preto odporúčame jedinečný startup – prvý digitálny životopis CapaCV, vďaka ktorému môžete aj vy, naši kandidáti prezentovať svoje schopnosti, vášeň i emócie. Táto voľba výrazne uľahčí možnosť spoznania vášho talentu a potenciálu hneď na začiatku výberového procesu.

Ak sa chcete o pracovnú pozíciu uchádzať inak ako len na základe opísaných vedomostí a skúseností, využite možnosť digitálnej prezentácie a pritiahnite našu pozornosť pomocou technológií 21. storočia.

CapaCV...