• Líderské postavenie

  Od založenia v roku 1990 poskytujeme komplexné strategické služby na jednom mieste (one-stop shop).

  Viac >>
 • Tradícia a skúsenosť

  Opierame sa o partnerov a seniorný tím a priame zapojenie zakladateľov s vlastnou úspešnou skúsenosťou.

  Viac >>
 • Prinášame inovácie

  V rámci nášho individuálneho prístupu realizujeme na mieru šité a často nevšedné riešenia.

  Viac >>
 • Medzinárodné riešenia

  Vďaka medzinárodnému networku naše pôsobenie presahuje české a slovenské hranice.

  Viac >>
Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných záležitostí.

Prostredníctvom našich kancelárií v Prahe a Bratislave a medzinárodného networku dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Náš tím partnerov a seniorných konzultantov sa usiluje o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Vytvorte si digitálne CV

Jednou z našich hlavných predností je inovatívny prístup – v našom pôsobení nepoznáme limity a snažíme sa vyhovieť akýmkoľvek výzvam. Rozumieme digitálnym prístupom, podporujeme ich rozvoj a snažíme sa ich využívať v praxi. Aj preto odporúčame jedinečný startup – prvý digitálny životopis CapaCV, vďaka ktorému môžete aj vy, naši kandidáti prezentovať svoje schopnosti, vášeň i emócie. Táto voľba výrazne uľahčí možnosť spoznania vášho talentu a potenciálu hneď na začiatku výberového procesu.

Ak sa chcete o pracovnú pozíciu uchádzať inak ako len na základe opísaných vedomostí a skúseností, využite možnosť digitálnej prezentácie a pritiahnite našu pozornosť pomocou technológií 21. storočia.

CapaCV...