• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

Jesenný Coffee time with Amrop

2.11.2017

Súčasná dynamika zmien a neustále sa meniace očakávania tých, čo prácu ponúkajú, a tých, čo prácu nakupujú, volajú po inom, strategickom prístupe k získavaniu ľudí. Poradenská spoločnosť Amrop pozná riešenie, a preto tejto téme venuje ďalšie stretnutie zo série Coffee time with Amrop. Uskutoční sa 23. novembra 2017 v bratislavskom Binariu. Pozvaní hostia – predovšetkým top manažéri významných spoločností a odborníci z oblasti ľudských zdrojov, budú s Amropom diskutovať o výzvach, ktorým firmy čelia už dnes, a riešeniach, ktoré poskytuje Strategic Talent Acquisition. Program stretnutia povedie Ladislava Molnárová, Talent Acquisition Partner, ktorá si do diskusie o úspešnom koncepte Amropu pozvala troch skvelých hostí – Miroslavu Rusnokovú, predstaviteľku novej generácie a nového prístupu k HR, Zuzanu Vinklerovú, členku vrcholového vedenia s HR zodpovednosťou a Ľuboša Lopatku, úspešného vrcholového a strategického manažéra.

Pozvánka...
Registrácia...

 


Jenewein Group partnerom jediného tohtoročného koncertu Mariky Gombitovej

4.10.2017

Marika Gombitová patrí medzi najúspešnejšie slovenské speváčky a skladateľky. Minulý rok svojich priaznivcov potešila narodeninovým koncertom, ktorý usporiadala pri príležitosti svojho životného jubilea. Pozitívne reakcie a neutíchajúci záujem priaznivcov ju podporili v rozhodnutí vystúpiť počas tohtoročného adventu v pražskej Tipsport Aréne na jedinom a exkluzívnom koncerte v roku 2017. Svoje publikum poteší 2. decembra na autorskom koncerte, ktorého partnerom sa rovnako ako vlani stala poradenská skupina Jenewein Group. V sviatočne ladenom programe zloženom výhradne z Marikiných autorských piesní privíta osobnosti novej generácie, ktoré svojou hudbou inšpirovala a ktoré ju uznávajú ako jednu z najlepších umelkýň svojej doby. Marika Gombitová zaspieva „best of“ a o ďalšie rovnako známe hity sa podelí s talentovanými a úspešnými interpretmi z Česka i zo Slovenska – na koncerte vystúpia Celeste Buckingham, Emma Drobná, Tereza Kerndlová, Sabina Křováková, Emma Smetana, Ladislav Bubnár, Adam Ďurica, Martin Chodúr, Adam Mišík, detský zbor Corro Piccoli a ďalší.

Plagát...
Videopozvánka...
Vstupenky Ticket ART...
Vstupenky Ticketportal...
Viac na marikagombitovaofficial.com...

 


Amrop podporil projekt BIG STEP na tému Inovácie

4.10.2017

Amrop ako člen Aliancie pre mladých aktívne podporil jej projekt BIG STEP určený pre študentov vysokých škôl. Úvodná časť sa uskutočnila 3. a 4. októbra 2017 a bola zameraná na inovácie. Štyri významné spoločnosti (Matador Group, Nestlé, IBM a Slovak Telekom) pôsobiace na Slovensku, rovnako ako Amrop členovia Aliancie, v rámci projektu pripravili interaktívne workshopy, diskusie a exkurzie, jednoducho zaujímavý program pre štyridsať vybraných účastníkov. Študenti mali počas dvoch dní jedinečnú príležitosť spoznať rôzne odvetvia, nazrieť do zákulisia úspešných firiem, ktoré sú lídrami vo svojich odboroch, a pozrieť sa, ako sa rodia dobré nápady a napĺňajú ciele.

Video o projekte...
Viac informácií...

 


Jaguar Land Rover Final Challenge 2017

3.10.2017

Poradenská spoločnosť Amrop, súčasť Jenewein Group, sa rovnako ako vlani stala jedným z troch hlavných partnerov záverečného golfového turnaja organizovaného v rámci golfových túr Jaguar a Land Rover Golf Tour 2017. Turnaj sa pod názvom JAGUAR LAND ROVER FINAL CHALLENGE 2017 uskutočnil 28. septembra 2017 na ihrisku Heritage Course v exkluzívnom Penati Golf Resort v Senici, ktoré patrí do prvej stovky najlepších golfových ihrísk v Európe. V predvečer golfového turnaja sa hráči a ďalší pozvaní hostia stretli na Opening party v hoteli Sv. Ľudmila v Skalici, kde si okrem zaujímavého programu mohli vyskúšať najnovšie modely automobilov značky Jaguar a Land Rover. Celkovými víťazmi turnaja vo svojich kategóriách sa stali Ady Hajdu a Erik Szedély, ktorý v rámci portfólia Jenewein Group takto úspešne reprezentoval značku Fipra. K skvelej atmosfére a úrovni turnaja prispela predovšetkým stovka hráčov – zástupcov top spoločností pôsobiacich na slovenskom trhu. Hráčskym i spoločenským obohatením podujatia bola účasť Daniely Hantuchovej, spomínaného Adyho Hajdu a Martina Mňahončáka s manželkou.

Fotogaléria Opening party...
Fotogaléria JLR Final Challenge...

 


Culture & People témou tohoročného stretnutia Amrop CEE v La Clusaz

20.9.2017

Každoročné Amrop CEE stretnutie sa tento rok vrátilo do turistického strediska La Clusaz vo Francúzsku. Zástupcovia Executive Search spoločností zo strednej a z východnej Európy pôsobiacich na trhu pod spoločnou značkou Amrop sa stretli v dňoch 15. až 18. septembra 2017 po jedenásty raz, pričom slovenskú kanceláriu zastupoval Marek Hradílek a Lucia Nacíková. Ústrednou témou bolo motto Culture & People. Tieto dva pojmy a najmä ich reálne naplnenie sú totiž hlavným faktorom určujúcim jedinečnosť, výnimočnosť a dlhodobú úspešnosť Amropu. Jadro odbornej časti programu tvorili workshopy zamerané na hodnoty Amropu (Agility, Caring, Curiosity, Ethics, Excellence a Inclusion) tak, ako ich tento rok v júli vyšpecifikovali partneri na globálnej konferencii v Aténach. Takmer 50 účastníkov sa venovalo nielen ich definovaniu, ale najmä implementácii do každodenného života – či už v interakcii s klientmi a kandidátmi alebo v rámci interných vzťahov v jednotlivých kanceláriách a tímoch. V rámci spoločensko-oddychovej časti sa účastníci mohli v pomerne chladnom počasí zabaviť a zohriať na pretekoch dračích lodí (Dragon Boats) na jazere Annecy, pri hľadaní pokladu v zákutiach La Clusaz a biatlone či počas spoločných večerí a večerov pri krbe s výhľadom na alpské končiare.

 


Strategic Talent Acquisition na konferencii New Visions in HR 2017

13.9.2017

Igor Šulík, Managing Leadership Partner v slovenskom Amrope, ako skúsený profesionál v oblasti strategického poradenstva pre nastavovanie a realizovanie programov v oblasti Talent Acquisition a Leadership Services prijal pozvanie a stal sa jedným z prednášateľov, ktorí v hlavnom programe vystúpili na konferencii New Visions in HR 2017. V prednáške s názvom Strategic Talent Acquisition – ľudí treba poznať skôr, ako ich potrebujeme získať, hovoril aj o tom, že systematické spoznávanie talentu človeka je predpokladom posunu od reaktívneho k proaktívnemu spôsobu získavania správnych ľudí v potrebnom čase. V poradí desiaty ročník konferencie organizovala spoločnosť In Form Slovakia a uskutočnila sa 13. septembra 2017 v Bratislave. Jedným z troch generálnych partnerov podujatia bol i4 Neuroleader Model, ktorý na slovenskom i širšom stredoeurópskom trhu predstavila a s úspechom aplikuje spoločnosť Amrop Slovakia.

Viac informácií...
Prezentácia I. Šulíka...
Fotogaléria...

 


Firmy deťom. ĎAKUJEME! – Pomáhajme pomáhať

11.9.2017

V nedeľu 10. septembra sme bežali deťom na pomoc. Slovenský Amrop opäť aktívne podporil jedno z nosných podujatí Linky detskej istoty, n. o. – beh 21 km pre deti. Už po ôsmy raz sme počas leta cielene oslovili našich partnerov, klientov a širokú verejnosť, aby sme ich pod logom Firmy deťom. ĎAKUJEME! spojili pre dobrú vec. Okrem toho sme sa dobrovoľníckymi aktivitami zapojili do prípravy a organizácie podujatia. Beh 21 km pre deti má totiž športový, spoločensko-rodinný, no najmä charitatívny rozmer – všetky peniaze získané zo štartovného alebo z darov sú každý rok priamo použité na činnosť Linky detskej istoty. Aj tento rok sa iniciatíva Firmy deťom. ĎAKUJEME! stala súčasťou Európskeho týždňa športu, ktorý vyhlásila Európska komisia. Jej cieľom je mobilizovať čo najviac Európanov k aktívnemu pohybu, a tak ich motivovať k pravidelnému športovaniu a zdravšiemu životnému štýlu. Pripojiť sa k nám bolo možné nielen v Bratislave na Partizánskej lúke, ale aj kdekoľvek na Slovensku, stačilo podporiť Linku detskej istoty na diaľku a venovať jej bežecký tréning alebo firemné bežecké podujatie. Pomáhajme pomáhať.

Pozvánka...
Bežecké propozície...
Tlačová informácia...
Partneri...
Viac informácií a výsledky...
Fotogaléria...
Facebook...
Európsky týždeň športu...

 


Zdravý pohyb pre zdravý chrbát – joga s Ninou Menkynovou

9.8.2017

V rámci športového teambuildingu a firemného benefitu zároveň sme všetci dostali jedinečnú príležitosť urobiť niečo pre svoje zdravie. Naša Office & Happiness manažérka Kristína Panušková sa podpísala pod organizáciu zaujímavého voľnočasového podujatia – lekcie jogy s uznávanou lektorkou Ninou Menkynovou. Cvičenie nazvané Zdravý pohyb pre zdravý chrbát sa uskutoční v utorok 19. septembra 2017. Týmto podujatím sa Jenewein Group spolu s Amropom, Fiprou a EPPP pod heslom BeActive zapája do Európskeho týždňa športu, ktorý vyhlásila Európska komisia. Jej cieľom je mobilizovať čo najviac Európanov k aktívnemu pohybu, a tak ich motivovať k pravidelnému športovaniu a zdravšiemu životnému štýlu.

Pozvánka...

 


Svetová konferencia The Amrop Group v znamení 40. výročia skupiny

3.7.2017

V Aténach sa za účasti viac ako stovky partnerov z celého sveta v dňoch 19. a 20. júna 2017 uskutočnila výročná konferencia The Amrop Group. Rešpektované fórum zamerané na upevnenie spolupráce a výmenu najlepších praktík globálnej siete líderských Executive Search spoločností bolo už tradične spojené s valným zhromaždením Amrop Partnership. Hlavnou témou, ktorá sa premietla takmer do všetkých bodov programu konferencie, bola oslava 40. výročia pôsobenia Amropu ako globálneho poskytovateľa služieb v oblasti Executive Search. Obzretie za minulosťou účastníkom konferencie sprostredkovali bývalí chairmani a súčasní členovia Dozornej rady Ulrich Dade a Luis Conde. K rozprávaniu o prítomnosti si José Ignacio Leyún, súčasný CEO a chairman Správnej rady, pozval Ángela Cano Fernándeza, prezidenta a COO BBVA, globálnej finančnej skupiny založenej v roku 1857. Budúcnosť a očakávané trendy sa stali obsahom vystúpení predstaviteľov úspešných start-upov – Johna Doxarasa, CEO zo spoločnosti Warply a Roopeho Heinilä, CEO zo spoločnosti SMARP. Za slovenský Amrop sa na konferencii zúčastnil Igor Šulík. Ako Co-Leader prvýkrát viedol pracovné stretnutie globálnej Industrial Practice Group, ktorá spolu s ostatnými regionálnymi a sektorovými pracovnými skupinami zasadala v dňoch predchádzajúcich hlavnému programu konferencie. Budúcoročná svetová konferencia Amropu sa uskutoční o rok v New Yorku.

 


Igor Šulík ako prvý v Európe získal titul Master Trainer pre i4

27.6.2017

Po jarnom predstavení modelu i4 Neuroleader na slovenskom trhu poradenská spoločnosť Amrop, ktorá je súčasťou Jenewein Group, naďalej intenzívne rozvíja túto časť svojho portfólia, aby manažérom ešte lepšie pomáhala v profesijnom i osobnostnom raste. V druhej polovici júna sa Amrop stal oficiálnym partnerom The About My Brain Institute a Igor Šulík ako jediný Európan získal titul Master Trainer pre model i4. Igor Šulík je spolu s Mariom Fondatim certifikovaným konzultantom modelu i4 Neuroleader na Slovensku. Počas pobytu v Londýne svoj certifikát posunul o úroveň vyššie – stal sa jedným z tucta najvyššie hodnotených odborníkov na model i4, pričom ako jediný z nich pôsobí v Európe.

Model i4 Neuroleader – viac informácií...