• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovie akýmkožvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnos umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

My v médiách

InStore: Ako manažova spokojnos a šastie

Martin Krekáč, Chairman & Founding Partner, Amrop Slovakia
15.11.2017

Chápa prácu ako nevyhnutné zlo a od začiatku pracovného času čaka na chvížu, keď sa za nami zatvoria dvere na pracovisku? Takéto nastavenie neprináša veža dobrého. V prvom rade zásadne ovplyvňuje pracovný výkon i duševné zdravie. Múdri zamestnávatelia sa aj v tomto smere snažia o maximum – napríklad aj tým, že v organizačnej štruktúre vytvoria pozíciu Happiness Managera. Viac k téme v článku Martina Krekáča, chairmana Jenewein Group napísaného pre magazín InStore.


Woman magazín: Poradňa

Ladislava Molnárová, Senior Manager, Amrop Slovakia
30.10.2017

Štvrročník Woman magazín v jesennom vydaní okrem množstva zaujímavých informácií v rubrike Poradňa uverejňuje odpoveď Ladislavy Molnárovej, senior manažérky v poradenskej spoločnosti Amrop, na čitatežskú otázku Čo robi, keď ma osloví headhunter? Vo svojej rade sa Ladislava venuje aj tomu, prečo sa pri budovaní kariéry dobré umiestnenie v hžadáčiku skúseného headhuntera oplatí.


Trend: Slovenské super biznisy

10.8.2017

V téme vydania sa týždenník Trend venuje svetu najziskovejších slovenských podnikov a biznisov – tentoraz však nie cez absolútnu hodnotu ziskov, ale cez čo najvyššiu efektivitu. Odborný komentár k výbornému analytickému textu Ivana Haluzu poskytol aj Marek Hradílek, manažér v Amrope a Head of Investment Advisory Services v Jenewein Group.


Trend: Dopyt po koučingu musí prís zdola

10.8.2017

Výmena zahraničných manažérov za Slovákov v nadnárodných spoločnostiach zvýšila záujem o služby koučov. Koučing prišiel na Slovensko asi pred desiatimi rokmi a dnes ho personalisti bežne odporúčajú na ďalší rozvoj. Aj Amrop sa spojil s osvedčenými koučmi a funguje ako ich partner pre celý rad klientov – povedal pre Trend Igor Šulík, Managing Leadership Partner v Amrope.


Trend: Trend/Barometer

3.8.2017

Na hlasovaní vyše stovky vybraných osobností slovenskej ekonomiky sa pravidelne zúčastňuje aj Martin Krekáč, chairman a vedúci partner Jenewein Group. Jeho odpoveď na otázku Míňate v súčasnosti viac peňazí na zážitky než na veci?, redakcia zaradila nielen na www.etrend.sk/barometer, ale aj do tlačenej podoby týždenníka Trend.


Woman magazín: Poradňa

21.6.2017

Štvrročník Woman magazín v letnom vydaní okrem množstva zaujímavých informácií v rubrike Poradňa uverejňuje odpoveď Ladislavy Molnárovej, senior manažérky v poradenskej spoločnosti Amrop, na čitatežskú otázku, ktorá sa viac či menej dotýka takmer každého pracujúceho človeka: Ako nájs rovnováhu medzi prácou a osobným životom alebo jednoduchšie: Ako stihnú viac za krátky čas?


Forbes: Vybudujte svojich žudí a oni vám vybudujú firmu

Mario Fondati, Partner, Amrop Slovakia
1.6.2017

V júnovom vydaní sa mesačník Forbes opä venoval téme Rodinné firmy. Okrem tradičného rebríčka TOP 20 najúspešnejších rodinných firiem na Slovensku priniesol aj ďalšie články – niekožko príbehov stálic i nováčikov v rebríčku a zopár užitočných rád. Keďže v slovenských rodinných firmách sa v súčasnosti čoraz častejšie hovorí o odovzdávaní podniku mladšej generácii, priestor dostal aj Mario Fondati, partner z Amropu, ktorý sa téme nástupníctva venuje dlhodobo. Prečítajte si, ako pripravi dedičov na prevzatie rodinnej firmy.


Trend: Trend/Barometer

25.5.2017

Na hlasovaní vyše stovky vybraných osobností slovenskej ekonomiky sa pravidelne zúčastňuje aj Martin Krekáč, chairman a vedúci partner Jenewein Group. Jeho odpoveď na otázku Ako vnímate blízky vzah niektorých politikov k firmám a biznisu?, redakcia zaradila nielen na www.etrend.sk/barometer, ale aj do tlačenej podoby týždenníka Trend.


TV JOJ: Európsky týždeň mozgu

17.3.2017

Kedy nám mozgové závity hrdzavejú a aké je prostredie priaznivé pre rozvoj mozgu doma i vo firmách? V závere Týždňa mozgu (13. až 19. marec) Igor Šulík, Managing Partner v poradenskej spoločnosti Amrop, v zaujímavom vstupe vo vežkých Novinách na TV JOJ (v archívnom zázname 18.33 minúta). Redaktor Anton Adamčík predstavil aj horúcu novinku od Amropu – Model i4 Neuroleader.

Obrazový záznam...


TV JOJ: Aj mozog potrebuje cviči

16.3.2017

Uprostred Týždňa mozgu (13. až 19. marec) si redakcia pripravujúca Noviny o 12.00 hod. v TV JOJ do štúdia pozvala Igora Šulíka, Managing Partnera v poradenskej spoločnosti Amrop. Hovorili nielen o aktivitách prospešných pre rozvoj mozgu a jeho udržanie v skvelej kondícii, ale aj o tom, ako možno vo firmách aplikova najnovšie poznatky neurovied do manažérskej praxe.

Obrazový záznam...