• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

My v médiách

InStore: Akú váhu má zamestnávateľská značka? Ťažkotonážnu!

Michal Lukáč, Client Partner, Amrop Slovakia
27.11.2018

Na čo by sa mal zameriavať HR marketing z pohľadu firemnej kultúry a kto je jeho súčasťou? Čo všetko je dôležité zobrať do úvahy a na čo lídri najúspešnejších firiem nikdy nezabúdajú? Poznať odpovede na tieto otázky je viac ako dôležité, pretože každá organizácia potrebuje pre efektívne fungovanie a ďalšie napredovanie angažovaných, výkonných a odborne i ľudsky najlepších zamestnancov. Prečítajte si, ako to vníma a čo odporúča Michal Lukáč, Amrop Client Partner.


Zisk manažment: Podmienkou úspechu firiem je rôznorodosť pracovných tímov

31.10.2018

Nemálo predstaviteľov top manažmentu trávi viac ako polovicu svojho pracovného času tímovými aktivitami. Tímovú spoluprácu považujú za nevyhnutný predpoklad riešenia čoraz náročnejších úloh v dnešnom prostredí. Čím je zaujímavý náš trh z hľadiska skladby pracovných tímov? V rubrike Perosnalistika a riadenie sa redakcia časopisu Zisk manažment snažila nájsť odpoveď nielen na túto otázku, pričom ruku k dielu priložil aj Marek Hradílek a Michal Lukáč, obaja client partneri v Amrope.


InStore: Generačná výmena v rodinných podnikoch je v plnom prúde. Alebo že by nie?

Mario Fondati, Managing Client Partner, Amrop Slovakia
30.10.2018

Takmer tridsať rokov súkromného podnikania na Slovensku prinieslo na stôl aktuálnu tému generačnej výmeny. Zakladatelia firiem z deväťdesiatych rokov minulého storočia postupne prichádzajú do dôchodkového veku a zamýšľajú sa nad tým, komu odovzdajú žezlo vo svojich firmách. Všetko včas plánujú a komunikujú v dostatočnom predstihu. Vyzerá to v slovenských rodinných podnikoch skutočne tak alebo je realita odlišná od ideálneho scenára? – konštatuje a zároveň sa pýta Mario Fondati, Amrop Managing Client Partner a garant spolupráce s rodinnými podnikmi v článku napísanom špeciálne pre magazín InStore.


Trend: Päť faktov o nových lídroch v rodinných podnikoch

25.10.2018

O rodinných podnikoch sa v poslednom čase hovorí pomerne dosť. Experti radia ako zvládnuť aktuálny problém číslo jeden, ktorým je proces nástupníctva, a upozorňujú, na čo nezabudnúť. Ako to však vyzerá v reálnej praxi? Aká je nastupujúca generácia vlastníkov slovenských rodinných firiem? Sú pripravení prevziať žezlo po rodičoch? Ako sa na to pripravujú a kto ich pri tom sprevádza? Päť faktov o nových lídroch pre Trend komentuje Mario Fondati, Managing Client Partner v Amrope, ktorý sa dlhodobo venuje spolupráci s rodinnými podnikmi.


Hospodárske Noviny: Slovenské firmy sa boja riskovať

18.10.2018

V aktuálnom Globálnom indexe konkurencieschoposti Svetového ekonomického fóra sa Slovensko ocitlo na 41. mieste, pričom najslabší sme v prístupe k riziku. Podľa najnovšej analýzy to vyzerá tak, že Slováci zväčša uveria negatívnemu scenáru a rizikovým aktivitám sa vyhýbajú. Výsledkom, ktoré sme ako krajina dosiahli, sa podrobne venuje denník Hospodárske noviny – k téme sa vyjadruje aj Mario Fondati, Managing Client Partner v Amrope.


Zisk manažment: Chyťte ďalšiu vlnu. Vyrovnajte sa so zmenou kariéry/Je čas na zmenu… Dobrý nápad, alebo nereálna utópia?

2.10.2018

Kariérna zmena nemusí byť postrachom. Veľa ľudí toto rozhodnutie odkladá na neurčito, hoci sú v súčasnej práci nespokojní a cítia sa zaseknutí v jednom bode. Ako si zabezpečiť vytúženú zmenu v rytme pracovného trhu? Veľkú tému čísla v októbrovom vydaní magazínu Zisk manažment redakcia spracovala v úzkej spolupráci s Ladislavou Molnárovou, partnerkou pre strategické získavanie talentov v Amrope. Súčasťou článku je aj rozhovor s Ladislavou ako expertkou z praxe.


InStore: Máte už manažéra zákazníckej skúsenosti?

Igor Šulík, Managing Leadership Partner, Amrop Slovakia
30.9.2018

Oblasť zákazníckej skúsenosti sa čoraz častejšie dostáva do centra záujmu lídrov stojacich na čele retailových organizácií. Vážnosť, s akou pristupujú k tejto otázke, je jednou z kľúčových kompetencií, ktoré u manažérov v tomto sektore posudzujeme. Výnimočná zákaznícka skúsenosť dáva organizácii výnimočnú konkurenčnú výhodu. Cesty k tomu, ako sa k nej prepracovať, sú však mnohoraké. A práve toto nás v Amrope zaujímalo, a tak sme sa to rozhodli preskúmať – konštatuje Igor Šulík, Managing Leadership Partner v Amrope, v úvode článku napísaného špeciálne pre mesačník InStore.


The Slovak Spectator: New generations enter job market

24.9.2018

The youngest generation is bringing new approaches to the labour market, along with new requirements. This is true for Generation Y, or Millennians, which have already entered the labour market, but also for Generation Z, which is just arriving. Companies should be prepared, warn HR experts in supplement Career of magazine The Slovak Spectator. Also Katarína Polakovičová and Lucie Országhová, Research Consultants at Amrop gave their opinion to this topic.


The Slovak Spectator: Rules for hiring foreigners are simpler. For exceptions

24.9.2018

If a citizen of a country outside the European Union, like Ukraine, wants to obtain residence or a work permit in Slovakia, they need to wait for at least three months. Though the state has adopted some changes aimed to help firms recruit such workers quicker, observers say it is still not enough since the process remains very long and administratively difficult. Also Martin Krekáč, founding partner at Amrop and chairman of Jenewein Group gave his opinion to this topic.


The Slovak Spectator: Attract a future employer with a digital CV

24.9.2018

Writing a CV that catches the attention of a possible employer can be hard, especially when many applicants are competing for the same position. A strong skill-set is a must for employers, but the way these skills are presented can also make a difference when attracting the right people. “Present yourself in the most unique way ever,” is the motto of Slovak start-up CapaCV, the first digital CV. Also Marek Hradílek, Client Partner at Amrop gave for the supplement of The Slovak Spectator, which was focused on Human Resources his opinion to this topic.