• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovie akýmkožvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnos umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

My v médiách

webnoviny.sk: Kto by nechcel ma za kolegov klaunov

7.8.2018

Ma za kolegov viac ako šesdesiat klaunov – to už je niečo! Na prvý pohžad sa môže zda, že nájs do takéhoto tímu nového človeka nebude nič zložité. Ako to už v živote býva (a v tom pracovnom to platí viacnásobne), opak je pravdou. Amrop to však zvládol a má za sebou projekt, ktorého ciežom bolo obsadi pozíciu riaditežky pre strategickú komunikáciu a darcovstvo pre OZ ČERVENÝ NOS Clowndoctors. O tom, ako to presne bolo a čo si myslia hlavní aktéri, si môžete prečíta aj na portáli webnoviny.sk.


Podnikam.sk: S digitálnym životopisom sa nijaký talent nestratí

3.8.2018

Inovácie v HR postupujú pomaly. Práve tento fakt spôsobuje mnohým spoločnostiam vrásky na čele – každý deň musia prichádza s novými prístupmi a postupmi na identifikáciu a prilákanie nových zamestnancov. Jedným z možných inovatívnych riešení, vďaka ktorým môže firma odhali aj skryté talenty a najmä ich priláka, je digitalizácia recruitingu. Prečítajte si článok na podnikam.sk, ktorý predstavuje slovenský startup CapaCV. Práve on ako prvý vykročil na cestu blízkej budúcnosti.


: Zisk manažment: Dostaňte firmu z červených čísel. Pomôže krízový manažér

8.7.2018

Každá firma sa môže z času na čas dosta do problémov, ktoré ohrozujú jej každodenné fungovanie. Redakcia magazínu Zisk manažment sa tejto otázke rozhodla venova podrobne, pričom na spracovanie témy krízový manažment si prizvala dvoch odborníkov. Jedným z nich je Michal Lukáč, Manager pre segment Digital & Technology z poradenskej spoločnosti Amrop.


: Zisk manažment: Keď šéf brzdí vlastnú firmu, je čas povola kouča

8.7.2018

Mnohí majitelia úspešných firiem často sami seba označujú za brzdu vlastného podniku. V práci trávia dlhé hodiny vrátane víkendov. Obetujú jej vožný čas i rodinný život. Chcú by pri každom rozhodnutí manažérov a o všetkom rozhodova... Čo v takýchto prípadoch radia kouči? Prečítajte si, ako to vidí Mario Fondati, Managing Client Partner v Amrope. S podporou Ladislavy Molnárovej, partnerky pre strategické získavanie talentov sa s niekožkými odporúčaniami podelil s magazínom Zisk manažment.


InStore: Zásobáreň plná talentov

Ladislava Molnárová, Talent Acquisition Partner, Amrop Slovakia
30.5.2018

Nie zriedka firmy stoja pred úlohou nájs žudí ako Chief Futurist, Marketing Creator, Sales Creator ci Workplace Futurist... Nejde o postavy zo sci-fi filmu, ale o konkrétne pracovné miesta, ktoré si vyžadujú úplne iný prístup ako dosiaž. Jednoducho: pracovné pozície i požiadavky na žudí sa menia a posúvajú sa aj časové horizonty – už dnes potrebujeme vedie nájs žudí pre zajtrajšok. Viac Ladislava Molnárová, Talent Acquisition Partner v Amrope pre mesačník InStore.


InStore: Motivujúce zosúladenie pracovného a osobného života

Marek Hradílek, Client Partner, Amrop Slovakia
9.5.2018

Plat, mobilný telefón, notebook a auto. Pred rokmi štvorica motivátorov, ktorá znamenala určitý status a pre väčšinu žudí na kariérnom rozhraní hrala rozhodujúcu rolu. Časom k hlavným tromfom pribúdali ďalšie a ich sila postupne slabla. źudia reagovali viac na obsah, rozvoj a postup, pracovné prostredie či medzižudské vzahy. A kde sme dnes? Čo rozhoduje o tom, či v maximálnom nasadení a spokojnosti zotrváme na pracovnom mieste alebo či prijmeme novú ponuku? Porovnanie súčasnosti so situáciou na prelome storočí je viac ako zaujímavé. Prečítajte si článok, ktorý Marek Hradílek, Client Partner v Amrope, napísal pre mesačník InStore.


Forbes: Ako rozhodujú lídri? Viac ako 70 percent urobilo neetické rozhodnutie

20.4.2018

Výkonní riaditelia a generálni manažéri čelia často rozhodnutiam, na ktorých stojí či padá ich biznis. Podža najnovšej správy poradenskej spoločnosti Amrop muselo až 71 percent z nich za posledné tri roky prija rozhodnutie, ktoré bolo v rozpore s ich etickými hodnotami. A najčastejšími dôvodom boli peniaze, kultúra firmy alebo požiadavky spolupracovníkov. Aj napriek tomu však 82 percent z nich verí, že biznis by mal by postavený na najvyšších morálnych hodnotách. Forbes prináša prehžad najzaujímavejších zistení rozsiahlej štúdie o lídroch, ich rozhodovaní a motiváciách.


Podnikam.sk: Ako nájs žudí, ktorí budú realizova vᚠjedinečný start-up?

4.4.2018

Mnoho skvelých nápadov stroskotá práve na tom, že ste nedokázali nájs vhodný tím a jedho vedenie, ktoré zrealizuje vaše vízie. To však nie je prípad spoločnosti vacatuner a ich originálneho start-upového projektu. Prečítajte si úspešnú story, v ktorej jednu z hlavných úloh zohral Amrop – špecializovaná Executive Search spoločnos.


webnoviny.sk: Ako zaži celkom nové zážitky na dovolenke? Stačí vám k tomu mobil

3.4.2018

Aj vy patríte k tým, ktorí používajú mobil aj počas dovolenky? Aj pre vás je potom určená nová aplikácia vacatuner, ktorá predstavuje personalizovaného sprievodcu šitého na mieru práve pre vás a vaše potreby a predstavy. Amrop prispel k jej úspešnému štartu – ako špecializovaná Executive Search spoločnos pomohol nájs nového CEO na jej realizáciu.


Woman magazín: Poradňa

Ladislava Molnárová, Talent Acquisition Partner, Amrop Slovakia
31.3.2018

Štvrročník Woman magazín v zimnom vydaní okrem množstva zaujímavých informácií v rubrike Poradňa uverejňuje odpoveď Ladislavy Molnárovej, Talent Acquisition Partner v poradenskej spoločnosti Amrop, na čitatežskú otázku týkajúcu sa trendov v zariaďovaní firemných priestorov. Práve pracovné podmienky a kvalita pracovného života sú totiž v súčasnosti jednou z podstatných súčastí tzv. employer brandingu.