• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovie akýmkožvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnos umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

My v médiách

InStore: Zásobáreň plná talentov

Ladislava Molnárová, Talent Acquisition Partner, Amrop Slovakia
30.5.2018

Nie zriedka firmy stoja pred úlohou nájs žudí ako Chief Futurist, Marketing Creator, Sales Creator ci Workplace Futurist... Nejde o postavy zo sci-fi filmu, ale o konkrétne pracovné miesta, ktoré si vyžadujú úplne iný prístup ako dosiaž. Jednoducho: pracovné pozície i požiadavky na žudí sa menia a posúvajú sa aj časové horizonty – už dnes potrebujeme vedie nájs žudí pre zajtrajšok. Viac Ladislava Molnárová, Talent Acquisition Partner v Amrope pre mesačník InStore.


InStore: Motivujúce zosúladenie pracovného a osobného života

Marek Hradílek, Client Partner, Amrop Slovakia
9.5.2018

Plat, mobilný telefón, notebook a auto. Pred rokmi štvorica motivátorov, ktorá znamenala určitý status a pre väčšinu žudí na kariérnom rozhraní hrala rozhodujúcu rolu. Časom k hlavným tromfom pribúdali ďalšie a ich sila postupne slabla. źudia reagovali viac na obsah, rozvoj a postup, pracovné prostredie či medzižudské vzahy. A kde sme dnes? Čo rozhoduje o tom, či v maximálnom nasadení a spokojnosti zotrváme na pracovnom mieste alebo či prijmeme novú ponuku? Porovnanie súčasnosti so situáciou na prelome storočí je viac ako zaujímavé. Prečítajte si článok, ktorý Marek Hradílek, Client Partner v Amrope, napísal pre mesačník InStore.


Forbes: Ako rozhodujú lídri? Viac ako 70 percent urobilo neetické rozhodnutie

20.4.2018

Výkonní riaditelia a generálni manažéri čelia často rozhodnutiam, na ktorých stojí či padá ich biznis. Podža najnovšej správy poradenskej spoločnosti Amrop muselo až 71 percent z nich za posledné tri roky prija rozhodnutie, ktoré bolo v rozpore s ich etickými hodnotami. A najčastejšími dôvodom boli peniaze, kultúra firmy alebo požiadavky spolupracovníkov. Aj napriek tomu však 82 percent z nich verí, že biznis by mal by postavený na najvyšších morálnych hodnotách. Forbes prináša prehžad najzaujímavejších zistení rozsiahlej štúdie o lídroch, ich rozhodovaní a motiváciách.


podnikanie.sk: Ako nájs žudí, ktorí budú realizova vᚠjedinečný start-up?

4.4.2018

Mnoho skvelých nápadov stroskotá práve na tom, že ste nedokázali nájs vhodný tím a jedho vedenie, ktoré zrealizuje vaše vízie. To však nie je prípad spoločnosti vacatuner a ich originálneho start-upového projektu. Prečítajte si úspešnú story, v ktorej jednu z hlavných úloh zohral Amrop – špecializovaná Executive Search spoločnos.


webnoviny.sk: Ako zaži celkom nové zážitky na dovolenke? Stačí vám k tomu mobil

3.4.2018

Aj vy patríte k tým, ktorí používajú mobil aj počas dovolenky? Aj pre vás je potom určená nová aplikácia vacatuner, ktorá predstavuje personalizovaného sprievodcu šitého na mieru práve pre vás a vaše potreby a predstavy. Amrop prispel k jej úspešnému štartu – ako špecializovaná Executive Search spoločnos pomohol nájs nového CEO na jej realizáciu.


Woman magazín: Poradňa

Ladislava Molnárová, Talent Acquisition Partner, Amrop Slovakia
31.3.2018

Štvrročník Woman magazín v zimnom vydaní okrem množstva zaujímavých informácií v rubrike Poradňa uverejňuje odpoveď Ladislavy Molnárovej, Talent Acquisition Partner v poradenskej spoločnosti Amrop, na čitatežskú otázku týkajúcu sa trendov v zariaďovaní firemných priestorov. Práve pracovné podmienky a kvalita pracovného života sú totiž v súčasnosti jednou z podstatných súčastí tzv. employer brandingu.


Trend: Presun firmy na deti treba rieši aj so širšou rodinou

1.3.2018

Komunikácia s celou rodinou je pri medzigeneračnom presume rodinnej firmy extrémne dôležitá. A ideálne je, ak sa spolu s delením firmy so širšou rodinou rieši aj ostatný majetok… Aj takéto závery a odporúčania zazneli na decembrovej konferencii Trendu Pestré cesty k naozaj dobrému rodinnému podnikaniu. Jej partnerom bol Amrop, ktorý na podujatí i v článku (prvom z trojdielnej série) mapujúcom hlavné trendy reprezentoval Mario Fondati, ktorý sa téme nástupníctva venuje dlhodobo.


Career & Employment Guide: Shortfall of qualified workers depresses the Slovak labour market

28.2.2018

In early 2018 the flow of good news about the arrivals of new foreign investors in Slovakia was interrupted by the South Korea company Samsung announcing the closure of one its two local plants in the Trnava Region, citing the lack of workers and intensifying pressure on raising wages as the reason. Expert find a way out… Also, Mario Fondati, Managing Client Partner and Marek Hradílek, Client Partner at Amrop gave in annual publication, the Career and Employment Guide, of The Slovak Spectator their opinion to this topic.


Career & Employment Guide: Career counselling lags in schools

28.2.2018

Slovakia is likely to return millions of euros to the European Union´s coffers if it fails to meet its goal of enrolling at least 12,000 students in the dual education system by 2020, employers´representatives warn… Also Lucia Nacíková, Consultant at Amrop and one from five HR experts in annual publication, the Career and Employment Guide, of The Slovak Spectator gave her opinion to this topic.


Career & Employment Guide: Cure for lack of workers: foreigners and automation

28.2.2018

Companies will continue to struggle with hiring qualified people for certain positions this year, HR experts addressed by The Slovak Spectator agree. Editors of annual publication, the Career and Employment Guide, spoke about the problems and expectations of the labour market in 2018 also with Martin Krekáč, chairman and founding partner, Mario Fondati, Managing Client Partner and Ladislava Molnárová, Talent Acquisition Partner – all human resources professionals at Amrop.