• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

Téma tohtoročného stretnutia Amrop CEE: People & Staffing

Tradičné Amrop CEE stretnutie sa tento rok z francúzskeho La Clusaz prenieslo do krásneho horského prostredia Julských Álp pri jazere Bohinj v Slovinsku. Zástupcovia Amrop Executive Search spoločností zo strednej a z východnej Európy sa stretli v dňoch 14. až 17. septembra 2018 už po dvanásty raz, pričom slovenskú kanceláriu zastupoval Mario Fondati a Michal Lukáč. Ústrednou témou bolo motto People & Staffing. Jadro odbornej časti programu tvorili workshopy v pracovných skupinách zamerané na výmenu najlepších praktík a skúseností pri vyhľadávaní, výbere a uvádzaní talentov a lídrov do firiem, pričom dôraz sa kládol na digitálny rozmer a využitie moderných technológií v týchto procesoch. V rámci spoločensko-oddychovej časti sa účastníci zapojili do množstva outdoorových aktivít, ktoré ponúka jazero Bohinj spolu so susedným jazerom Bled. Prínosom bol nepochybne aj čas spoločných večerí a večerov strávených v príjemnom Bohinj Eco Hotel ci Royal Bled Golf Club s výhľadom na alpské končiare.

Fotogaléria...