• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Udalosti

Meet the new chiefs: Ako sa darí korporátnym manažérom vo verejnom sektore?

Ďalšie podujatie zo série Meet the new chiefs sa uskutočnilo 5. apríla 2017 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Poradenská spoločnosť Amrop tentoraz privítala a pozvaným účastníkom predstavila inšpiratívne príbehy ďalších dvoch lídrov: Miroslava Kočana, generálneho riaditeľa Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a Martina Kohúta, prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja. Moderovanú diskusiu vedenú Jurajom Porubským, šéfredaktorom slovenského vydania magazínu Forbes, odštartovala hlavná otázka večera: Ako sa darí korporátnym manažérom vo verejnom sektore?. V príjemnom a otvorenom rozhovore hostia hovorili aj o tom, čo ich k zmene od PRIVATE k PUBIC viedlo, o motivácii, zodpovednosti, emóciách či kvalite života. Ak vďaka výbornému moderátorovi pozornému publiku predviedli, že aj o vážnych veciach možno hovoriť s vtipom a nadhľadom.

Pozvánka...
Fotogaléria...