Naše poradenské tímy sú aktívne v rámci globálnych partnerstiev a networkov, vďaka čomu dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.
Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Naše poradenské tímy sa usilujú o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.
Viac >>
Udalosti
Slovakia - little big country
Although JENEWEIN GROUP belongs to companies that perform on the international market, it honours it roots and with pride watches achievements of Slovakia and for all it is worth supports building a good credit of the country abroad. That’s why the company has provided space for new promotional spot about Slovakia, which was created by Slovak Tourist Board in five language versions. The English version of thirty-second spot is introducing Slovakia as a fairy-tale country with majestic mountains, charming castles and untouched nature and it has been dubbed by Don LaFontaine, the owner of the most famous voice in Hollywood.
TV spot...



















