• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Partnerstvá

Slovenská katolícka misia v Bruseli

Od októbra 2005 vykonáva na základe rozhodnutia Konferencie biskupov Slovenska pastoračnú a duchovnú starostlivosť pre Slovákov, Moravanov a Čechov, ktorí žijú a pracujú v Bruseli, Luxemburgu a Štrasburgu, Slovenská katolícka misia v Bruseli. Pastoračná práca v mestách, známych európskymi inštitúciami, má svoje špecifiká a okrem duchovnej starostlivosti rozvíja aktivity aj v oblasti sociálnych, kultúrnych a spoločenských potrieb. Keďže na tomto poli je iniciatívna aj poradenská spoločnosť Jenewein Group, stala sa jedným zo sponzorov webovej stránky Slovenskej katolíckej misie. Týmto krokom prejavila stotožnenie s myšlienkou, že spoločenské a politické dianie v Európe potrebuje pevného ducha, aby sa nestalo iba ľudským úsilím o rozvoj, ale malo svoje miesto aj v duchovnom kontexte.