• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

25. výročie generácie služieb a výsledkov

Každý deň máme šancu stať sa lepším človekom. Prospešnejším pre druhých i pre svoju komunitu. Niektorým povolaniam (napríklad lekárom či učiteľom) sa táto možnosť pri práci ponúka takmer neustále. V biznise, kde platia nekompromisné pravidlá a často tvrdá rivalita, je často náročné nestratiť ľudskú tvár. Som konzultantkou a koučkou, ktorá klientov vracia na cestu samých k sebe. Človekom, ktorý sa pýta najotvorenejšie, ako sa dá, aby dostal odpovede, ktoré slúžia rovnako srdcu ako rozumu. Klientom ukazujem, čo robiť, aby veci, ktoré robia, boli vyjadrením ich samých. Aby ich riešenia dávali nielen ekonomický zmysel, ale aby aj zlepšili životy iných ľudí. Pomáham im byť lepším človekom.

Mam rada jednoduché veci, ktoré overil čas. Jenewein Group pre mňa vždy taká bola. Jej zakladateľ, zamestnanci a spolupracovníci sú pre mňa synonymom slušnosti a korektnosti. Táto spoločnosť mi po Nežnej revolúcii imponovala mladíckym nadšením a entuziazmom a aj po dvadsiatich piatich rokoch sa mi na nej rovnako páči súčasná striedmosť i zrelosť. Aj preto je pre mňa poctou byt ambasádorkou osláv dôležitého výročia firmy, jej životnej púte a stopy, ktorú zanechala v oblasti svojho pôsobenia. Príbeh Jenewein Group a jej špecializovaných spoločností Amrop a Fipra je zároveň príbehom nás všetkých. Slušných ľudí, ktorí sa chopili príležitosti a chceli poctivo pracovať a stúpať na vrchol tak, aby nikdy nezabudli byť ľuďmi.

Andrea Vadkerti
ambasádorka osláv