• Líderské postavenie

  Od založenia v roku 1990 poskytujeme komplexné strategické služby na jednom mieste (one-stop shop).

  Viac >>
 • Tradícia a skúsenosť

  Opierame sa o partnerov a seniorný tím a priame zapojenie zakladateľov s vlastnou úspešnou skúsenosťou.

  Viac >>
 • Prinášame inovácie

  V rámci nášho individuálneho prístupu realizujeme na mieru šité a často nevšedné riešenia.

  Viac >>
 • Medzinárodné riešenia

  Vďaka medzinárodnému networku naše pôsobenie presahuje české a slovenské hranice.

  Viac >>
Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných záležitostí.

Prostredníctvom našich kancelárií v Prahe a Bratislave a medzinárodného networku dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Náš tím partnerov a seniorných konzultantov sa usiluje o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

25. výročie generácie služieb a výsledkov

Každý deň máme šancu stať sa lepším človekom. Prospešnejším pre druhých i pre svoju komunitu. Niektorým povolaniam (napríklad lekárom či učiteľom) sa táto možnosť pri práci ponúka takmer neustále. V biznise, kde platia nekompromisné pravidlá a často tvrdá rivalita, je často náročné nestratiť ľudskú tvár. Som konzultantkou a koučkou, ktorá klientov vracia na cestu samých k sebe. Človekom, ktorý sa pýta najotvorenejšie, ako sa dá, aby dostal odpovede, ktoré slúžia rovnako srdcu ako rozumu. Klientom ukazujem, čo robiť, aby veci, ktoré robia, boli vyjadrením ich samých. Aby ich riešenia dávali nielen ekonomický zmysel, ale aby aj zlepšili životy iných ľudí. Pomáham im byť lepším človekom.

Mám rada jednoduché veci, ktoré overil čas. Jenewein Group pre mňa vždy taká bola. Jej zakladateľ, zamestnanci a spolupracovníci sú pre mňa synonymom slušnosti a korektnosti. Táto spoločnosť mi po Nežnej revolúcii imponovala mladíckym nadšením a entuziazmom a aj po dvadsiatich piatich rokoch sa mi na nej rovnako páči súčasná striedmosť i zrelosť. Aj preto je pre mňa poctou byt ambasádorkou osláv dôležitého výročia firmy, jej životnej púte a stopy, ktorú zanechala v oblasti svojho pôsobenia. Príbeh Jenewein Group je zároveň príbehom nás všetkých. Slušných ľudí, ktorí sa chopili príležitosti a chceli poctivo pracovať a stúpať na vrchol tak, aby nikdy nezabudli byť ľuďmi.

Andrea Vadkerti
ambasádorka osláv