• Since our foundation in 1990, we have been providing complex strategic one-stop shop services.

  Read more >>
 • We rely on partners and a senior team as well as personal involvement of our founders with their own successful experience.

  Read more >>
 • As part of our individual approach, we implement customized and often exceptional solutions.

  Read more >>
 • Thanks to the global reach, our presence goes beyond the Czech and Slovak borders.

  Read more >>


Case studies | Surveys | Analyses
Publications | Articles | Interviews
Blogs | Strategies | Concepts | Projects

Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou s globálnym dosahom, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste (one-stop-shop consultancy) komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných politík.

Naše poradenské tímy sú aktívne v rámci globálnych partnerstiev a networkov, vďaka čomu dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Naše poradenské tímy sa usilujú o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Viac >>

Udalosti

HR deťom. ĎAKUJEME!

Už po štvrtý raz slovenský Amrop s maximálnym nasadením ako dlhodobý partner Linky detskej istoty pri Slovenskom výbore UNICEF aktívne podporil nábor účastníkov piateho ročníka charitatívneho behu 21 km pre deti. Kolegov, spolupracovníkov, klientov a ďalších partnerov pôsobiacich v oblasti ľudských zdrojov sme oslovovali v rámci iniciatívy HR deťom. ĎAKUJEME!. Aj vďaka nám sa v nedeľu 8. septembra 2013 na bratislavskej Partizánskej lúke na štart jednotlivých behov (21 km, 7 km, 3 km a Rodinný beh) postavilo opäť viac bežcov ako vlani. Novinkou podporujúcou šírenie informácií o Linke detskej istoty a jej činnosti vykonávanej 7 dní v týždni a 365 dní v roku bola tento rok aukcia organizovaná v spolupráci s portálom Ludialudom.sk. Amrop v nej vydražil možnosť odštartovať hlavný beh. Tejto úlohy sa zhostil partner Mario Fondati, ktorý neskôr z pódia odovzdal aj ceny pre vyžrebovaných detských účastníkov. V súťaži firemných tímov Amrop podporený bežcami z Jenewein Alumni obsadil piate miesto, keď šestnásť členov nášho tímu zabehlo spolu 120 km pre deti. Prirátať k nim treba zastúpenie v Rodinnom behu a medzi divákmi vytvárajúcimi neopakovateľnú atmosféru tohto tradične príjemného športovo-spoločenského podujatia. ĎAKUJEME!

Pozvánka...
Video pozvánka...
Amrop iniciatíva...
Tlačová správa...
Leták...
Partneri...
Bežecké propozície...
Viac informácií a výsledky...
Fotogaléria...
Facebook...

Amrop iniciatíva v médiách... >>>