• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Partnerstvá

Career & Employment Guide

Slovenský trh práce a ľudský kapitál v širokom európskom kontexte – aj takto možno stručne charakterizovať hlavné zameranie ročenky Career & Employment Guide, ktorá raz ročne vychádza v anglickom jazyku ako príloha dvojtýždenníka The Slovak Spectator. Amrop sa v súlade s cieľom podporovať rozvoj znalostnej ekonomiky a inovačný výskum v oblasti rozvoja ľudských zdrojov stal jej dlhoročným partnerom. Plnofarebná publikácia je okrem odborných článkov, analýz a rozhovorov zachytávajúcich trendy rozvoja slovenského trhu práce a ľudského kapitálu tradičným adresárom personálnych agentúr a poradenských spoločností a galériou osobností pôsobiacich v kľúčovej oblasti jej zamerania. Amrop názormi a skúsenosťami svojich expertov prispieva k zvyšovaniu kvality jej obsahu.

Jednotlivé vydania Career & Employment Guide... >>>