• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Partnerstvá

HNClub - Klub Hospodárskych novín

Diskusné fórum predstaviteľov priemyslu, financií, obchodu, vedy a verejného života HNClub utvára priestor na uplatnenie nezávislého myslenia a konania svojich členov, ktoré umocňuje formou kolektívnej pôsobnosti. Jeho činnosť je priamo spojená s aktuálnymi problémami súčasnosti a je zacielená na budúcnosť. Zaoberá sa otázkami kvality vzťahov politiky, ekonomiky, vedy a uplatňovania moci, a tým prispieva k formovaniu hospodárskej stratégie Slovenska. Na pôde HNClubu, ktorý získal autoritu i vážnosť doma aj v zahraničí, sa uskutočnili viaceré stretnutia s významnými zahraničnými a domácimi osobnosťami. V máji 2006 bol hosťom HNClubu predseda vlády SR Mikuláš Dzurinda, ktorý vystúpil na tému Opatrenia na zlepšenie podnikateľského prostredia - čo sa podarilo a čo nie. Jedným z partnerov tohto prestížneho podujatia bola poradenská spoločnosť Jenewein Group.

Americký vs. európsky lobing - ktorý model pre Slovensko?

Vydavateľstvo Ecopress, a. s., organizovalo 23. októbra 2008 v kongresovej sále bratislavského hotela SAS Carlton ďalší zo série HNClubov. Jeho ústrednou témou bol Americký vs. európsky lobing - ktorý model pre Slovensko?. Partnerom podujatia bola poradenská spoločnosť Fipra Slovakia a medzi prednášajúcimi hosťami vystúpil aj Ambassador (Ret.) Rastislav Káčer, chairman Fipra Slovakia a prezident Slovenskej atlantickej komisie, a Patrik Zoltvány, spoluzakladateľ a senior partner Fipra Slovakia a člen - radca Európskeho hospodárskeho a sociálneho výboru v Bruseli.

Viac informácii...
HN Club Ročenka 2008...

Môj recept na úspech? Prečo nie?!

Vydavateľstvo Ecopress, a. s., organizovalo 18. septembra 2012 v hoteli Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave ďalší zo série HNClubov. Jeho ústrednou témou bola otázka, či slovenské firmy môžu dobýjať svet a prečo nie?. Ako potvrdzuje aj Ročenka HNClubu za rok 2012, do diskusie sa zapojil aj Mario Fondati, partner slovenského Amropu.

HN Club Ročenka 2012...

Budúcnosť rodinných firiem na Slovensku

Aké sú špecifiká podnikania rodinných firiem? S akými problémami títo podnikatelia najčastejšie bojujú, kto by mal mať v biznise rozhodujúce slovo a v čom sú výhody a nevýhody rodinného podnikania? Týmto i mnohým ďalším otázkam týkajúcim sa témy Budúcnosť rodinných firiem na Slovensku sa 11. februára 2014 venovali hostia jedného z pravidelných stretnutí HNClubu. Keďže podľa viacerých prieskumov na Slovensku rodinné firmy zanikajú aj preto, že biznis nemá kto prebrať, jednou z tém bola aj otázka nástupníctva a výmeny generácií. K aktívnym účastníkom klubového podvečera bol aj Mario Fondati, partner zo slovenského Amropu, ktorý sa rodinným podnikom venuje v rámci pracovnej skupiny Family Business. Túto tému dlhodobo rozvíja aj v spolupráci s poradensko-analytickým inštitútom EPPP.

Viac informácií...
Anketa/videozáznam...