• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

25. výročie generácie služieb a výsledkov

Výročia sú zvyčajne vhodnou príležitosťou na zamyslenie. Počas 25 rokov pôsobenia Jenewein Group trh v oblasti poradenských služieb zaznamenal vzostup i pád mnohých, neraz veľkých a významných značiek. V čom teda spočíva tajomstvo nášho úspechu?

Prvá vec, ktorá mi v tejto súvislosti napadne, sú výsledky. Jenewein Group spolu s ďalšími dvoma líderskými poradenskými spoločnosťami Amrop a Fipra získala reputáciu spoľahlivého poradcu, ktorý vždy prináša riešenia – neexistuje nijaké iné podobné partnerstvo poradenských firiem, ktoré by sa vyrovnalo našim úspechom postaveným na jedinečných a inovatívnych riešeniach pre klientov. Naša povesť je založená na tom, že úspech našich klientov považujeme za prioritu číslo jeden a že vždy kladieme dôraz na rozvíjanie pevných a dlhodobých vzťahov.

Jedinečný prístup k poskytovaniu služieb našim klientom však nie je zárukou pretrvávajúceho úspechu. Ak sa chceme udržať na vrchole, musíme byť vždy o krok vpred a neustále prekonávať nové hranice, ktoré vnímame ako výzvu na ďalší rozvoj. Za veľkou časťou našej úspešnej histórie stojí naša schopnosť prispôsobiť sa meniacemu prostrediu a určovať nové štandardy na trhu. Veľmi ma teší, že všetky tri naše spoločnosti poháňa rovnaké podnikateľské zmýšľanie a túžba po inováciách, ktoré nám umožňujú neustále prosperovať a rásť.

Jenewein Group vrátane spoločností Amrop Slovakia a Fipra Slovakia sa v určitých ohľadoch zmenili na nepoznanie. Avšak v jednej zásadnej oblasti zostávame rovnakí – ide o naše zásady a hodnoty. Tento základ obstál v skúške času a je pevným bodom a zdrojom inšpirácie a nadšenia pre náš úspech i pre úspech našich klientov.

Uplynulých 25 rokov je úžasným príbehom.
Som presvedčený, že nasledujúce obdobie bude rovnako vzrušujúce.


Martin Krekáč
Founder & ChairmanČasová os...
Andrea Vadkerti – ambasádorka osláv...
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››


English version