• Líderské postavenie

  Od založenia v roku 1990 poskytujeme komplexné strategické služby na jednom mieste (one-stop shop).

  Viac >>
 • Tradícia a skúsenosť

  Opierame sa o partnerov a seniorný tím a priame zapojenie zakladateľov s vlastnou úspešnou skúsenosťou.

  Viac >>
 • Prinášame inovácie

  V rámci nášho individuálneho prístupu realizujeme na mieru šité a často nevšedné riešenia.

  Viac >>
 • Medzinárodné riešenia

  Vďaka medzinárodnému networku naše pôsobenie presahuje české a slovenské hranice.

  Viac >>
Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných záležitostí.

Prostredníctvom našich kancelárií v Prahe a Bratislave a medzinárodného networku dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Náš tím partnerov a seniorných konzultantov sa usiluje o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

25. výročie generácie služieb a výsledkov

Výročia sú zvyčajne vhodnou príležitosťou na zamyslenie. Počas 25 rokov pôsobenia Jenewein Group trh v oblasti poradenských služieb zaznamenal vzostup i pád mnohých, neraz veľkých a významných značiek. V čom teda spočíva tajomstvo nášho úspechu?

Prvá vec, ktorá mi v tejto súvislosti napadne, sú výsledky. Jenewein Group získala reputáciu spoľahlivého poradcu, ktorý vždy prináša riešenia - neexistuje nijaká iná podobná poradenská skupina, ktorá by sa vyrovnala našim úspechom postaveným na jedinečných a inovatívnych riešeniach pre klientov. Naša povesť je založená na tom, že úspech našich klientov považujeme za prioritu číslo jeden a že vždy kladieme dôraz na rozvíjanie pevných a dlhodobých vzťahov.

Jedinečný prístup k poskytovaniu služieb našim klientom však nie je zárukou pretrvávajúceho úspechu. Ak sa chceme udržať na vrchole, musíme byť vždy o krok vpred a neustále prekonávať nové hranice, ktoré vnímame ako výzvu na ďalší rozvoj. Za veľkou časťou našej úspešnej histórie stojí naša schopnosť prispôsobiť sa meniacemu prostrediu a určovať nové štandardy na trhu. Veľmi ma teší, že nás poháňa podnikateľské zmýšľanie a túžba po inováciách, ktoré nám umožňujú neustále prosperovať a rásť.

Jenewein Group sa v určitých ohľadoch zmenila na nepoznanie. Avšak v jednej zásadnej oblasti zostáva rovnaká - ide o naše zásady a hodnoty. Tento základ obstál v skúške času a je pevným bodom a zdrojom inšpirácie a nadšenia pre náš úspech i pre úspech našich klientov.

Uplynulých 25 rokov je úžasným príbehom.
Som presvedčený, že nasledujúce obdobie bude rovnako vzrušujúce.


Martin Krekáč
Founder & ChairmanAndrea Vadkerti – ambasádorka osláv...
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››