• Since our foundation in 1990, we have been providing complex strategic one-stop shop services.

  Read more >>
 • We rely on partners and a senior team as well as personal involvement of our founders with their own successful experience.

  Read more >>
 • As part of our individual approach, we implement customized and often exceptional solutions.

  Read more >>
 • Thanks to the global reach, our presence goes beyond the Czech and Slovak borders.

  Read more >>


Case studies | Surveys | Analyses
Publications | Articles | Interviews
Blogs | Strategies | Concepts | Projects

Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou s globálnym dosahom, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste (one-stop-shop consultancy) komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných politík.

Naše poradenské tímy sú aktívne v rámci globálnych partnerstiev a networkov, vďaka čomu dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Naše poradenské tímy sa usilujú o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Viac >>

25. výročie generácie služieb a výsledkov


Výročia sú zvyčajne vhodnou príležitosťou na zamyslenie. Počas 25 rokov pôsobenia Jenewein Group trh v oblasti poradenských služieb zaznamenal vzostup i pád mnohých, neraz veľkých a významných značiek. V čom teda spočíva tajomstvo nášho úspechu?

Prvá vec, ktorá mi v tejto súvislosti napadne, sú výsledky. Jenewein Group získala reputáciu spoľahlivého poradcu, ktorý vždy prináša riešenia - neexistuje nijaká iná podobná poradenská skupina, ktorá by sa vyrovnala našim úspechom postaveným na jedinečných a inovatívnych riešeniach pre klientov. Naša povesť je založená na tom, že úspech našich klientov považujeme za prioritu číslo jeden a že vždy kladieme dôraz na rozvíjanie pevných a dlhodobých vzťahov.

Jedinečný prístup k poskytovaniu služieb našim klientom však nie je zárukou pretrvávajúceho úspechu. Ak sa chceme udržať na vrchole, musíme byť vždy o krok vpred a neustále prekonávať nové hranice, ktoré vnímame ako výzvu na ďalší rozvoj. Za veľkou časťou našej úspešnej histórie stojí naša schopnosť prispôsobiť sa meniacemu prostrediu a určovať nové štandardy na trhu. Veľmi ma teší, že nás poháňa podnikateľské zmýšľanie a túžba po inováciách, ktoré nám umožňujú neustále prosperovať a rásť.

Jenewein Group sa v určitých ohľadoch zmenila na nepoznanie. Avšak v jednej zásadnej oblasti zostáva rovnaká - ide o naše zásady a hodnoty. Tento základ obstál v skúške času a je pevným bodom a zdrojom inšpirácie a nadšenia pre náš úspech i pre úspech našich klientov.

Uplynulých 25 rokov je úžasným príbehom.
Som presvedčený, že nasledujúce obdobie bude rovnako vzrušujúce.


Martin Krekáč
Founder & ChairmanAndrea Vadkerti – ambasádorka osláv...
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››
Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ››› Ingrediencie menu... ›››