• Líderské postavenie

  Od založenia v roku 1990 poskytujeme komplexné strategické služby na jednom mieste (one-stop shop).

  Viac >>
 • Tradícia a skúsenosť

  Opierame sa o partnerov a seniorný tím a priame zapojenie zakladateľov s vlastnou úspešnou skúsenosťou.

  Viac >>
 • Prinášame inovácie

  V rámci nášho individuálneho prístupu realizujeme na mieru šité a často nevšedné riešenia.

  Viac >>
 • Medzinárodné riešenia

  Vďaka medzinárodnému networku naše pôsobenie presahuje české a slovenské hranice.

  Viac >>
Sme prémiovou česko-slovenskou poradenskou skupinou, ktorá sa v rozpätí viac ako 30 rokov rozrástla na jednu z najznámejších a najčastejšie odporúčaných spoločností poskytujúcich na jednom mieste komplexné služby strategického líderstva, manažmentu a verejných záležitostí.

Prostredníctvom našich kancelárií v Prahe a Bratislave a medzinárodného networku dokážeme držať prst na pulze najnovšieho vývoja a v kombinácii s inovatívnymi prístupmi ponúknuť osvedčené riešenia v stredoeurópskom regióne i mimo neho.

Medzi našich klientov patria medzinárodné spoločnosti, české i slovenské firmy, investori, privátne holdingy, rodinné podniky, ale aj verejný a neziskový sektor. Náš tím partnerov a seniorných konzultantov sa usiluje o vytváranie obojstranne výhodných partnerstiev a budovanie dlhodobých vzťahov.

Jenewein Group spojila oslavy svojho 30. výročia so značkou Meky

Nie je to prvýkrát, čo skupina Jenewein Group spája výnimočné okamihy vo svojej histórii s osobnosťou populárnej hudby. Pri 11. výročí nám slávnostný večer v znamení jednotiek svojím vystúpením spríjemnili Marika Gombitová a Janko Lehotský. Inak to nebolo ani pri oslave 15. narodenín. Veľkej cti sa nám dostalo pri našej štvrťstoročnici, ktorú sme oslávili privátnym koncertom Mariky Gombitovej, a aj teraz, v roku nášho 30. výročia, keď sa prepojíme s česko-slovenskou legendou – Miroslavom Žbirkom cez jeho nový dokumentárny film MEKY (Miro Žbirka Zblízka), ktorého sme generálnym partnerom. Veľmi nás teší, že česko-slovenské narodeniny našej poradenskej skupiny sa stretli s rokom, ktorý je aj v Mekyho kalendári naplnený v maximálne možnej miere aktivitami v Českej republike a na Slovensku. Dokumentárny film, koncertné DVD, ďalšie diely hudobnej televíznej talkshow Doupě, kinoakustické turné Cinema Acoustic Tour 2020, spevník Songbook či výber najväčších hitov Best Of 3CD – to všetko si pre fanúšikov naplánoval na rok 2020. Spolu s našimi partnermi a pozvanými hosťami budeme spolu s Mekym prežívať jednotlivé časti tejto veľkej česko-slovenskej šnúry, ktorá sa začala 8. júla 2020 Karlovarským filmovým festivalom (KVIFF 2020) a potrvá až do konca roka.

Plagát CZ...
Plagát SK...
HD Trailer...
MEKY – She´s Out Of Control
Viac na Zbirka.cz...

Film Meky v médiách >>>
...Jenewein Group na predpremiére hudobného dokumentu MEKY
Pôvodne mal mať hudobný dokument MEKY, ktorého je Jenewein Group generálnym partnerom, predpremiéru na Medzinárodnom filmovom festivale Karlovy Vary. Festival však pre pandémiu nového koronavírusu presunuli na budúci rok, a tak sa Miroslav Žbirka s manželkou Kateřinou rozhodli usporiadať predpremiérové premietanie priamo vo vlastnej záhrade. Privátna garden party sa uskutočnila 25. júna 2020 v Prahe a okrem Českým levom oceneného režiséra filmu MEKY Šimona Šafránka a prezidenta karlovarského festivalu Jiřího Bartošku sa na predpremiére zúčastnil aj Kryštof Mucha, vedenie Bontonfilmu, Českej televízie či hudobného vydavateľstva Universal. Medzi pozvanými hosťami, samozrejme, nechýbal Martin Krekáč, zakladajúci partner a chairman Jenewein Group s rodinou.

Fotografia 1...
Fotografia 2...
Fotografia 3...

Predpremiéra v médiách >>>


...Česká premiéra filmu MEKY v rámci prehliadky Tady Vary
Keďže tento rok sa vzhľadom na mimoriadnu situáciu Medzinárodný filmový festival Karlovy Vary nemohol uskutočniť, organizačný tím sa rozhodol aspoň časť festivalu preniesť za svojimi divákmi. A tak vznikol ucelený filmový blok, ktorý počas deviatich dní (3. až 11. júla 2020) v rámci prehliadky Tady Vary premietali v bezmála stovke českých kín v takmer 80 mestách. Diváci mali možnosť vidieť nielen skvelé filmy, ale i zažiť kúsok tradičnej festivalovej atmosféry. Do exkluzívneho výberu 16 filmov zaradili aj hudobný dokument MEKY – jeho česká premiéra sa uskutočnila 8. júla 2020 v pražskom kine Světozor, pričom v ten istý deň bolo stretnutie s jeho tvorcami prenášané do ďalších 95 kín v celej Českej republike. Z Jenewein Group sme boli v CZSK zastúpení a s našimi pozvanými hosťami sme si naplno vychutnali prvé veľké úspechy – rekordnú návštevnosť (film MEKY počas prvých piatich dní v českých kinách videlo viac ako 10 000 divákov) i získanie ceny divákov Mall.TV ako najobľúbenejšieho filmu prehliadky Tady Vary.

Fotografia 1...
Fotografia 2...

CZ premiéra v médiách >>>


...Slovenská premiéra filmu MEKY v bratislavskej Starej tržnici
V pondelok 13. júla 2020 večer sa v bratislavskej Starej tržnici uskutočnila slovenská slávnostná premiéra hudobného dokumentu MEKY o spevákovi Miroslavovi Žbirkovi. Ako pri tejto príležitosti napísal jeden z filmových kritikov, „režisérovi Šimonovi Šafránkovi sa podarilo poskladať dynamický portrét človeka, ktorý sa na československej hudobnej scéne výrazne vymykal z priemeru vďaka talentu, vlastnej inteligencii, ale i rodinným koreňom a obdivu k britskej kultúre“. Premiéru CZSK novinky v prítomnosti hlavného „herca“ a tímu tvorcov si nenechalo ujsť mnoho tvárí z hudobného a šoubiznisového sveta. Na pozvanie Jenewein Group sa na premiére zúčastnili viacerí pozvaní hostia aj zo sveta biznisu. Široká distribúcia filmu MEKY v slovenských kinách odštartovala 16. júla.

Fotografia 1...
Fotografia 2...
Fotografia 3...
Fotografia 4...

SK premiéra v médiách >>>


...Film MEKY, 3CD a Songbook
Hudobný dokument MEKY, ktorého je Jenewein Group generálnym partnerom, po letnom premietaní v kinách a amfiteátroch a veľmi priaznivých ohlasoch od divákov i recenzentov, mal 3. septembra 2020 v pražskom kine Lucerna ďalšiu slávnostnú projekciu, tento raz v spojení s krstom reprezentatívneho 3CD The Best Of Miro Žbirka a knihy Songbook, ktoré sú pokračovaním rekapitulácie viac ako štyridsaťročného úspešného pôsobenia Miroslava Žbirku na česko-slovenskej hudobnej scéne. Výber najväčších hitov na troch CD obsahuje 68 skladieb a kniha 180 textov piesní s gitarovými akordmi. Každý album má vlastný autentický príbeh, ktorý podľa Mekyho rozprávania napísal renomovaný český hudobný publicista Václav Hnátek. V Bratislave Meky uviedol 3CD a Songbook na autogramiáde 18. septembra 2020 v kníhkupectve Panta Rhei spolu s Kamilom Peterajom, ktorý presne v tento deň oslávil 75. narodeniny. Spolu s našimi partnermi a pozvanými hosťami sme si užili aj tieto časti veľkej česko-slovenskej šnúry.

Krst CD a Songbook v médiách >>>


...3CD MEKY pre priateľov a partnerov Jenewein Group
Tak, ako sme si na rok 30. výročia skupiny Jenewein Group naplánovali, ako generálny partner úspešného hudobného dokumentu MEKY zostávame s Miroslavom Žbirkom v spojení aj počas jednotlivých častí jeho veľkej česko-slovenskej šnúry. Spolu s našimi partnermi a pozvanými hosťami sme boli súčasťou jeho privátnej predpremiéry, českej i slovenskej premiéry, odohraných koncertov Cinema Acoustic Tour 2020 i na krstoch 3CD The Best Of Miro Žbirka a knihy Songbook. A keďže v rámci možností oslavujeme po celý rok, reprezentatívne CD v exkluzívnej podobe s venovaním od Mekyho máme už pripravené...


...Film MEKY na DVD s bonusmi ako vianočný darček
Miroslava Žbirku možno v česko-slovenskom umeleckom svete nepochybne označiť za legendu. A v roku 2020, ktorý je rokom 30. výročia skupiny Jenewein Group, nás však mimoriadne potešilo, že na DVD aj so špeciálnymi bonusmi vyšiel vynikajúci dokument, prostredníctvom ktorého Meky s ľahkosťou jemu vlastnou dokazuje, že je iba obyčajný chalan, ktorý si plní svoje sny. Sme hrdým generálnym partnerom tohto skvelého filmu!