• Líderské postavenie

  Jenewein Group spoločnosti poskytujú komplexné
  služby v troch hlavných poradenských oblastiach.

  Viac >>
 • Orientácia na klienta

  Jenewein Group spoločnosti spájajú svoje sily na dosiahnutie jedinečných kombinácií pre klientov.

  Viac >>
 • Inovatívne myslenie

  Jenewein Group a jej spoločnosti nepoznajú limity
  a vďaka sieti špičkových odborníkov dokážu vyhovieť akýmkoľvek výzvam.

  Viac >>
 • Globálny dosah

  Jenewein Group spája renomované značky, ktoré sú súčasťou líderských globálnych sietí a medzinárodných organizácií.

  Viac >>

Jenewein Group je prémiovou Strategic Management Consulting spoločnosťou, ktorá pomáha organizáciám i jednotlivcom pri definovaní a realizovaní strategickej vízie.


Je integrujúcou platformou pre pôsobenie poradenských spoločností zameraných na Executive Search & Leadership Consulting (Amrop) a Public Affairs & Government Relations (Fipra).

Vlastnú expertnosť umocňujeme cez Business Innovation Network, ktorá využíva synergiu špičkových odborníkov z rôznych odborov.

Jenewein Group a Marika Gombitová

Jenewein Group partnerom jediného tohtoročného koncertu Mariky Gombitovej
Marika Gombitová patrí medzi najúspešnejšie slovenské speváčky a skladateľky. Minulý rok svojich priaznivcov potešila narodeninovým koncertom, ktorý usporiadala pri príležitosti svojho životného jubilea. Pozitívne reakcie a neutíchajúci záujem priaznivcov ju podporili v rozhodnutí vystúpiť počas tohtoročného adventu v pražskej Tipsport Aréne na jedinom a exkluzívnom koncerte v roku 2017. Svoje publikum potešila 2. decembra na autorskom koncerte, ktorého partnerom sa rovnako ako vlani stala poradenská skupina Jenewein Group. V sviatočne ladenom programe zloženom výhradne z Marikiných autorských piesní privítala osobnosti novej generácie, ktoré svojou hudbou inšpirovala a ktoré ju uznávajú ako jednu z najlepších umelkýň svojej doby. Marika Gombitová zaspievala „best of“ a o ďalšie rovnako známe hity sa podelila s talentovanými a úspešnými interpretmi z Česka i zo Slovenska – na koncerte vystúpili Celeste Buckingham, Emma Drobná, Tereza Kerndlová, Sabina Křováková, Emma Smetana, Ladislav Bubnár, Adam Ďurica, Martin Chodúr, Adam Mišík, detský zbor Corro Piccoli a ďalší.

Plagát...
Videopozvánka...
Viac aj s fotogalériou na marikagombitovaofficial.com...
Koncert Sen Mariky Gombitovej v médiách >>>


Jenewein Group partnerom koncertu M. Gombitovej
Jedinečná osobnosť slovenskej populárnej hudby, speváčka a skladateľka Marika Gombitová oslávila v septembri okrúhle životné jubileum. Pri tejto príležitosti sa 12. októbra 2016 na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave (vyše 10 000 lístkov bolo vypredaných do posledného miesta) uskutočnil slávnostný galakoncert Marika Gombitová a priatelia, na ktorom vystúpila elita českej a slovenskej hudobnej scény, aby ako gratulanti zaspievali vybranú pieseň z Marikinho repertoáru. Medzi účinkujúcimi zvučných mien nechýbali Marikini bývalí kolegovia či umelci blízki jej srdcu z Česka i zo Slovenska. Na koncerte zazneli skladby, ktoré vznikli počas Marikinej úspešnej 40-ročnej kariéry a právom patria do zlatého fondu slovenskej populárnej hudby. V podaní Pavla Hammela, Jitky Zelenkovej, Martina Chodúra, Beáty Dubasovej, No Name, Petra Nagya, Márie Čírovej, Josefa Laufera, IMT Smile, Heleny Vondráčkovej, Kandráčovcov a Lucie Bílej a za sprievodu skvelej kapely a symfonickej skupiny zazneli v neopakovateľnej podobe a atmosfére. Vrcholom koncertu bolo vystúpenie Mariky, ktorá zaspievala päť piesní z jej bohatého repertoáru. Záver patril duetu s Miroslavom Žbirkom a bodkou za koncertom bola pieseň Úsmev – tá pred nadšeným publikom za neutíchajúceho potlesku odznela tak, ako ju Marika Gombitová s Jankom Lehotským a Mekym Žbirkom na spoločnom pódiu naposledy zaspievali v roku 1980. Súčasťou programu bolo aj predstavenie prvého autorizovaného životopisu Mariky Gombitovej s názvom Úlomky spomienok. Jenewein Group sa stala jedným z partnerov tejto veľkolepej udalosti, pričom podpora pri organizácii koncertu je darčekom pre kráľovnú slovenskej popmusic a prejavom uznania voči jej tvorbe a jedinečnosti.

Plagát...
Plagát – partneri...
Videopozvánka 1...
Videopozvánka 2...
Videopozvánka 3...
Radio spot...
Marika Gombitová o príprave narodeninového koncertu...
Viac na marikagombitovaofficial.com...
Fotogaléria...
Koncert Marika a priatelia v médiách >>>


Marika Gombitová opäť s Jenewein Group a priateľmi
Rovnako ako pred pätnástimi rokmi aj na konci roka osláv nášho 25. výročia sme pre našich priateľov pripravili nezabudnuteľný a najmä neopakovateľný večer v najlepšej spoločnosti. O jedinečnú atmosféru a príjemný umelecký zážitok sa opäť postarala hudobná ikona Marika Gombitová. Radosť z podujatia, ktoré sa uskutočnilo 3. marca 2016 v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton, je o to väčšia, že Mariku mohli počuť naživo a vidieť z bezprostrednej blízkosti na koncertnom vystúpení po pätnástich rokoch opäť práve naši hostia. Mimoriadne nás teší, že ako „veľmi príjemné chvíle v spoločnosti priateľov Martina Krekáča na oslavách 25. výročia jeho spoločnosti Jenewein Group“ opísala vystúpenie aj sama Marika. Predovšetkým vďaka nej dostala oslava úspešného príbehu líderskej poradenskej skupiny aj ďalší rozmer – bol to nielen silný umelecký, ale predovšetkým hlboko ľudský zážitok, ktorý si tri stovky hostí nepochybne zaradili do kategórie chvíľ, na ktoré sa v živote nezabúda.Tlačová informácia...
Fotogaléria...
Koncert na marikagombitovaofficial.com...
Marika pre Jenewein: zoznam piesní a videoklip >>>
Hostia a médiá o slávnostnom večeri >>>